iPhone 7, Apple Watch 2 a ďalšie novinky, na ktoré sa v septembri tešíme

Očakávaná septembrová konferencia spoločnosti Apple je už čoskoro tu. Niektoré fámy tvrdia, že sa jej dočkáme o menej než dva týždne, konkrétne 7. septembra. Poďme sa spoločne pozrieť na tri veci, ktoré môžeme očakávať od tohto technologického giganta.

1. Predstavenie nových iPhonov

Rozhodne ide o najvýznamnejšiu novinku, ktorú si pre nás spoločnosť pripravila. Aj keď množstvo ľudí vyjadruje sklamanie nad tým, ako bude nový iPhone 7 a 7 Plus vyzerať, vlajkové lode Apple budú mať čo ponúknuť. Zmena kamery na oboch modeloch, odstránený 3,5 mm jack, zmenený Home Button a možno aj nová farba. To sú najvýraznejšie zmeny, ktoré nám Apple pravdepodobne predstaví.

zdroj: 9to5mac.com

2. Bezdrôtové slúchadlá

Spolu s novým iPhonom by spoločnosť mohla predstaviť aj vlastné bezdrôtové slúchadlá, keďže klasický konektor sa stane minulosťou. To oznámil portál 9to5mac.com už pred pár mesiacmi. Fakt ale je, že tieto nové slúchadlá zrejme aj tak nebudú dodávať v krabici s iPhonom, ale len ako samostatné príslušenstvo. Dôvodom je príliš vysoká výrobná cena.

zdroj: youtube.com

3. Ďalšia generácia Apple Watch

V tieni iPhonu 7 by mohla kalifornská spoločnosť predstaviť aj ďalšiu generáciu svojich hodiniek. Podľa analytika Ming-Chi Kua z KGI Securities sa ale nemáme tešiť na veľké zmeny. Dizajn by mal zostať rovnaký ako pri prvej generácii a jediné nové funkcie budú vnútorné senzory na sledovanie zdravia ako GPS a barometer.

zdroj: imelaworld.com

4. Vypustenie oficiálnych verzií iOS 10, macOS Sierra, tvOS a watchOS 3

Spoločnosť Apple síce predstavila nové verzie svojich OS už pred pár mesiacmi, ale pre verejnosť by mali byť dostupné až po septembrovom evente. Doteraz boli k dispozícii len testovacie beta verzie.

zdroj: fabnewz.com

---

Zdroj titulnej foto: baomoi.xdn.vn

Zdroj: businessinsider.com

Dávid Baránek

Dávid Baránek

Zaujímam sa o Apple a všeobecne o svet technológií. Okrem pravidelného prispievania do ThinkApple píšem poviedky a venujem sa športu.
Zvolen