iPhone 6s už nedopatrením vlastní jeden šťastlivec + benchmark testy

iPhone 6s už nedopatrením vlastní jeden šťastlivec + benchmark testy

Najnovšie modely telefónov v podobe iPhonu 6s a 6s Plus (začína sa nám to komplikovať, že?) z kupertínskej dielne boli predstavené 9. septembra. 11. už bolo možné telefóny predobjednať no a ku zákazníkom sa majú dostať 25. septembra. Tí, čo tak urobili už teda netrpezlivo čakajú svojho nového miláčika na rohožke pred domom. Niektorí z nich sa ale môžu tešiť už teraz...

Vizuálna dizajnérka, Adrienne Alpern zo San Diega bola jedna z tých, ktorá si objednala svoj ružový iPhone v predstihu. Nečakala ale, že ho dostane skôr ako ktokoľvek iný. Pýtate sa, ako to je možné?

Nejdeme Vás naťahovať. Na doručovanie objednávok využíva Apple pomoc tretích strán, v tomto prípade doručovateľov UPS a FedEx, ktorí sú jednými z najznámejších. Ako sa ale hovorí, aj majster tesár sa raz za čas utne a chyba je na svete. V tom obrovskom množstve objednávok sa niekedy tieto dve spoločnosti pomýlia, nastane logistická chyba a tým vyvoleným príde produkt skôr ako všetkým ostatným.

Adrienne bola poriadne prekvapená, keď si našla svoj iPhone. Urobila ale to, čo nás všetkých zaujíma. Stiahla aplikáciu GeekBench 3. Spustila ju a my už teraz vďaka nej vieme, aký výkon skrývajú tieto malé hračky. A toho je naozaj na rozdávanie. Pre jedno jadro sa procesoru podarilo získať 2292 bodov a pre obe jadrá až 4293 bodov. Nižšie si môžete pozrieť galériu screenshotov z už spomínaného GeekBenchu.

No a aby toho nebolo málo, Adrienne už zverejnila aj 4K video z jej "ajfónu".

Vyzerá to teda tak, že iPhone bude mať naozaj čo ponúknuť. Stále sa ale nedá hovoriť o nejakom radikálnom kroku a majitelia "šestky" alebo "pluska" nemajú veľmi rozumný dôvod upgradovať.

Ak by ste mali záujem o kvalitu forografií, na Twitter profile Adrienne nájdete fotiek požehnane.

Stále sa tu však pýta jedna otázka. Naozaj išlo o náhodu? Neplánovala to spoločnosť zámerne? Už teraz je totiž Adrienne a jej ružový iPhone veľmi populárny. Čo ak išlo o nenápadné PR?

Zdroj: macrumors.com