iPhone 6s Black Gold naozaj existuje

· 1 min read
iPhone 6s Black Gold naozaj existuje

Každý jabĺčkar si určite pamätá ešte čierne prevedenie iPhonov, ale aj časy, keď sa objavil prvý Rose Gold iPhone. Všetci sme boli prekvapení, hlavne ženy sa potešili. Najväčšou novinkou je momentálne nová edícia vo farbe Black Gold od vietnamskej firmy Karalux.

Spoločnosť Karalux, známa luxusnými výrobkami a úpravami výrobkov zo zlata a diamantov, si do svojho zoznamu môže pripísať ďalší skvost. iPhone 6s v zlato-čiernej farbe. Nádhera!

Zdroj: karalux.net

Úžasná Black Gold farba vznikla zmiešaním 24-karátového zlata a ródia. Vietnamská firma Karalux zmiešaním týchto drahých látok vytvorila naozaj krásnu farbu, ktorá sa pre iPhone dokonale hodí. Škoda, že iPhony sa prestali v čiernej farbe vyrábať ešte v roku 2013 a nahradila ju Space Gray, teda vesmírna šedá. Väčšina ľudí si už na to zvykla, no určite sa nájdu aj takí, čo by vôbec neváhali nad kúpou čierneho iPhonu.

Zdroj: geeky-gadgets.com

Ak sa ti páči táto kombinácia, hociktorý iPhone si môžeš dať prerobiť na Black Gold. No je to pomerne drahá zábavka. Prerobenie iPhonu, teda prestriekanie farby tak, aby držala nová - čierno-zlatá farba, stojí takmer 2 300 dolárov, čiže asi 2 025 EUR. Ak máš na konte zopár tisíc navyše, tak neváhaj a choď do toho, vyzerá to super!


Zdroj titulnej foto: ibtimes.com
Zdroj: ibtimes.com