Takto bude pravdepobodne vyzerať iPhone 6s

Čím je bližšie september, tým viac správ o ďalšom iPhone sa objavuje na internete. Portály, ktoré sa venujú tejto tematike začínajú byť plné možných dohadov a predbežných obrázkov, ako by mohol nový iPhone vyzerať. Niektorí z nich dokonca tvrdia, že ten ich je originál a takto presne bude vyzerať. My nechceme byť pozadu a preto Vám ponúkame eventuálny vzhľad nových iPhonov, ale samozrejme, všetko berte s rezervou.

Tá istá zadná strana a rozmery

Popravde, inak by to asi ani nebolo ono, nakoľko S-kové verzie iPhonu ostávajú verné tomu istému dizajnu, čo ich predchodca. Farba tiež vyzerá, že ostane taká istá, minimálne verzia Space Gray, ktorú možeme vidieť aj na obrázku. Zadná strana by sa teda meniť nemala, rozmerov by sa to nemalo dotknúť tiež, ale toto tvrdenie nevieme vylúčiť v prípade väčšieho iPhonu 6 Plus.

Duálny fotoaparát sa asi tiež nestane realitou

Na tomto obrázku máme detailnejší pohľad na hornú zadnú stranu. Isté dohady hovoria o tom, že nový iPhone 6s bude mať duálny fotoaparát. Vyzerá to ale, že o druhom fotoaparáte nemôže byť reč, nakoľko sú tu totožné otvory, určené na fotoaparát, kameru a blesk. Ako sme ale povedali, fotky nie sú presný obraz budúceho iPhonu a všetko môže byť úplne inak.

Čiary pre anténu pravdepodobne ostávajú

Nedávno sme v jednom článku spomínali, že budúci iPhone by mohol byť bez čiar pre anténu. Na týchto fotkách to ale vyzerá tak, že opak je pravdou a Apple ich zatiaľ na iPhone ponechá. My ale môžeme stále dúfať, že si to do ďalšieho roku rozmyslí.

Konektory, reproduktor aj mikrofóny tiež rovnaké ako predtým

Na pohľade na telefón zdola nebadáme žiadne rozdiely. Tu sa tiež neudiali žiadne zmeny a konektor pre nabíjanie, 3,5mm jack, reproduktor a aj mikrofón teda ostanú na tom istom mieste.

Takéto minimálne/žiadne zmeny sa dali čakať. Apple vo svojich S-kových verziách mení viac-menej hardvér. Ten by sa tento rok, znova podľa neoverených informácií meniť mal a telefón by do vienku mal dostať lepší fotoaparát, procesor a všetky tie veci, čo sa vylepšujú každý rok. Väčšia zmena zovňajška sa odohrala asi iba v prípade iPhonu 5 a 5s, kedy sa zmenila čierna zadná strana na šedú. My budeme situáciu samozrejme naďalej pozorne sledovať a o nových dohadoch informovať.

Viktor Šmidák

Viktor Šmidák

Zaujímam sa o svet technológií, snažím sa na veci pozerať objektívne.