iPhone 5s možno jednoducho prerobiť na iPhone 7

Aj napriek tomu, že je iPhone 5s už starší iPhone, tak je stále nesmierne populárny a navyše v predaji. Je to hlavne kvôli tomu, že na väčšinu úkonov stále bohato bežným ľuďom postačuje a nie každý potrebuje mať to najnovšie a najlepšie. Sledujem to aj vo svojom okolí, kde sa nachádza hneď niekoľko kusov tohto populárneho modelu.

Ak ste majiteľ iPhone 5s a túžite po dizajne najnovšieho jabĺčneho telefónu, tak nemusíte zvažovať jeho kúpu za niekoľko stoviek eur. Postačí vám trocha skúsenosti s opravami telefónu, tri hodinky času, sada skrutkovačov a približne 30-50 eur na housing z AliExpressu. Ten je možné kúpiť na tomto odkaze.

zdroj: reddit

Pripomíname, že sa jedna o neoficiálny housing ktorý nemusí dosahovať kvalitu pôvodného. Jeho výmena je odporúčaná iba skutočne skúseným používateľom a server ThinkApple.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadne spôsobené problémy

S návodom na túto úpravu a skúsenosťami sa na stránke Reddit podelil používateľ s nicom "igenno". Podľa jeho slov sa riadil postupom na stránke iFixit a samotný postup vyžadoval naozaj veľa opatrnosti a trpezlivosti. S výsledkom bol však pomerne spokojný a za najväčšiu slabinu označil absenciu 2,5D skla a navyše horší príjem signálu. V redakcii tiež nevieme pochopiť dôvod pridania "bradavice" na fotoaparát.

Aj napriek tomu sa však jedna o zaujímavý prípad. Ak by ste si mali záujem na Reddite prečítať celé vlákno, tak ho nájdete na tomto odkaze


Zdroj titulnej foto: Reddit
Zdroj: Reddit

Marián Novikmec

Marián Novikmec

Mám rád technológie, autá, cestovanie a všetky také tie basic neresti života ktoré každý rádoby-influencer majúci viac ako 500 followerov na Instagrame. Stovky storíčiek ale nepridávam, zatiaľ.
Vranov nad Topľou