Dodávatelia tvrdia, že iPad Air 3 bude mať väčšiu batériu, 4k displej, blesk a 4 GB RAM

· 1 min read
Dodávatelia tvrdia, že iPad Air 3 bude mať väčšiu batériu, 4k displej, blesk a 4 GB RAM

Podľa správ na zahraničných serveroch by sme sa mohli pri iPade Air 3 dočkať väčšej batérie, 4k displeja a 4 GB RAM. Pravosť týchto informácií nie je možné potvrdiť. 4k displej sa však zdá nepravdepodobný, pretože by iPad Air 3 mal vyššie rozlíšenie ako iPad Pro, ktorý ponúka 2x väčšiu obrazovku.

Čo sa týka 4 GB RAM, je možné, že by firma Apple chcela zvýšiť operačnú pamäť z aktuálnych 2 GB. Vyššia RAM by znamenala automaticky väčší výkon a rýchlejšie prepínanie medzi aplikáciami, ktorých by mohlo byť spustených viac. Väčšia batéria by potom zaručila, že by sme mohli iPad používať rovnako dlho aj napriek lepšiemu displeju a vyššiemu výkonu.

Navyše sa už skôr objavili informácie o tom, že Apple do iPadu Air 3 integruje 4 reproduktory, ktoré budú upravovať zvuk podľa toho, ako sa bude zariadenie držať, a lepší fotoaparát s LED bleskom. Tieto informácie potvrdzuje nákres, ktorý údajne unikol na internet. Jeho pravosť, bohužiaľ, nie je možné potvrdiť.

iPad Air 3 by mal byť predstavený na najbližšej keynote, ktorá by mala byť v týždni od 14. 3. Podporovať by tiež mohol Apple Pencil. Vyzerá to tak, že Apple sa snaží, aby sa nový iPad Air priblížil iPadu Pro, ktorý je určený na profesionálne využitie. Uvidíme, do akej miery sa tak stane.

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read