iOS 9.3 beta je jailbreaknutý. Pozri si video

Všetkých fanúšikov jailbreaku rozhodne poteší nové video, ktoré sa objavilo na YouTube. Heker menom Luca Todesco v ňom prezentuje jailbreaknutý systém iOS 9.3, ktorý je zatiaľ len v beta verzii. Ide o hekera, ktorý už predtým zaujal verejnosť tým, že sa mu podarilo prelomiť ochranu aktuálneho iOS 9.2.1.

Čítaj tiež: iOS 9.2.1 je jailbreaknutý!

Vo videu ukazuje iPhone s iOS 9.3 beta, na ktorý sa mu jailbreak podarilo nainštalovať. Predvádza tam niektoré z nových funkcií iOS, vrátane očakávaného nočného režimu.

Všetky nadšené reakcie však musíme rýchlo schladiť. Luca Todesco dal už pri iOS 9.2.1 jasne najavo, že jailbreak neplánuje zverejniť, a nezdá sa, že by sa na tom niečo zmenilo. Aj tak ale ide o skvelú správu pre každého, kto by si na iPhone rád sprístupnil viac funkcií, ako ponúkajú vývojári. Keď už nič iné, aspoň dokázal, že ani iOS 9.3 nie je neprelomiteľný. Nám už len ostáva veriť, že sa toho chytí niektorý zo známych tímov Pangu a Taig a čoskoro budeme môcť vyťažiť aj z iPhonu s iOS 9.3 maximum.

O všetkých novinkách ohľadom jailbreaku vás budeme, samozrejme, informovať, takže nezabúdajte sledovať náš web, aby ste sa o tom dozvedeli ako prví.

Dávid Baránek

Dávid Baránek

Zaujímam sa o Apple a všeobecne o svet technológií. Okrem pravidelného prispievania do ThinkApple píšem poviedky a venujem sa športu.
Zvolen