Nový iOS 10 prinesie zaujímavé zmeny

· 2 min read
Nový iOS 10 prinesie zaujímavé zmeny

Nová aktualizácia operačného systému iOS by mala uzrieť svetlo sveta ešte tento rok. Okrem softvérovej aktualizácie iOS 10 by sme sa mali dočkať aj novej verzie hodiniek Apple Watch, iPhonu 7 a povráva sa aj o novom iPade Air 3.

Ako obvykle, nový iOS by k nám mal zavítať v septembri tohto roka. Napriek tomu, že firma Apple stále nezverejnila nijaké informácie ohľadne ďalšej generácie iOS, na internete je celá kopa jeho konceptov. Každý rok je vydanie nového iPhonu a s ním nového iOS obrovským prekvapením.

Na rôznych stránkach sa vyskytla informácia, že iOS 10 by mal obsahovať novú aplikáciu s názvom Home navrhnutú tak, že budeme môcť svoje domáce "inteligentné" spotrebiče ovládať z jedného centrálneho rozbočovača.

Ďaľšou novinkou v dlhoočakávanom príchode nového operačného systému by mala byť nová funkcia Siri s názvom iCloud Voicemail. Mal by byť schopný odovzdávať informácie o tom, kde sa nachádza príjemca a prečo nemôže sám prijať hlasové správy.

Nie je tajomstvom, že aplikácia Počasie v iOS 9 nie je plne využitá. V novom operačnom systéme by mal byť tento menší problém vyriešený. Počasie bude podrobnejšie a prehľadnejšie.

Nechajme sa prekvapiť, čo chlapci v Apple nakoniec vymyslia.

Systém je stále v štádiu vývoja, no bolo by dobré prichystať tento rok aj dizajnový update, nielen update funkcionality, na ktorú boli zamerané aj posledné 2 verzie systému iOS. Necháme to na odborníkov a uvidíme, čo nám predstavia.

Zdroj: techradar.com

Tiež sa medzi "Apple ľuďmi" hovorí o novom logu budúceho operačného systému, tieto návrhy však nie sú podložené faktmi. Všetci "jabĺčkari" sa tešia na aktualizáciu iOS, na dizajn a aplikácie, ktoré neboli súčasťou iOS 9.


zdroj titulnej foto: evad3rs.sk
zdroj: techradar.com je