iOS 10 prináša nové efekty v iMessage

· 1 min read
iOS 10 prináša nové efekty v iMessage

Aplikácia Messages ponúka na iOS 10 niekoľko nových funkcií a vylepšení, napríklad bublinkový efekt, nových emoji a animácie na celý displej. Tieto animácie budú vyskakovať automaticky na základe obsahu vašej správy.

Balóny na narodeniny, ohňostroj na Nový rok

Zdroj: idownloadblog.com

Pri poslaní správy Happy Birthday sa na celej obrazovke zobrazia balóny, pri správe Happy New Year sa zobrazí ohňostroj alebo Congratulation zobrazí konfety. A keďže iOS je dostupný v mnohých jazykoch, nezáleží na tom, v akom jazyku správy napíšete. Totiž Happy New Year a Šťastný Nový rok bude mať ten istý efekt.

Zatiaľ to nevyzerá tak, že by sa táto funkcia dala vypnúť, ale všetko sa môže zmeniť, kým nastane dátum vydania.

Apple sa snaží umožniť užívateľom iMessages lepšiu a autentickejšiu komunikáciu a väčšiu zábavu napríklad tým, že umožní sťahovať nálepky, alebo už vyššie spomínaným bublinkovým efektom.

Dostupnosť iOS 10

Už počas júla beží verejné beta testovanie pre tých, ktorí sú zapísaní na zozname Apple Beta Software Program. Nový operačný systém bude dostupný pre verejnosť už túto jeseň ako aktualizácia pre iPhony, iPady a iPody. Požiadavky sú rovnaké ako pre iOS 9 s výnimkou iPhonu 4s, iPady mini a iPadu 2, ktoré už nebudú podporované.

Zdroj: guidingtech.com


Zdroj: idownloadblog.com

Zdroj titulnej foto: forbes.com