Instax Share SP-2 - minitlačiareň, ktorú pripojíš k smartfónu

· 1 min read
Instax Share SP-2 - minitlačiareň, ktorú pripojíš k smartfónu

V dnešnej dobe smartfónov má už snáď každý z nás plný mobil fotografií. Naopak, na klasické fotografie sa akosi zabúda a fotoalbumy zívajú prázdnotou. Pritom fotografie, ktoré môžeš chytiť, majú svoje čaro. Ak s tým súhlasíš, určite ťa zaujme nová tlačiareň Instax Share SP-2.

Pre tých, ktorým názov Instax Share nič nehovorí, ide o tlačiarne, ktoré skryješ do vrecka a môžeš nimi tlačiť fotografie len pomocou svojho smartfónu. Za touto novinkou stojí známy výrobca Fujifilm. Pre tlač ti postačí vlastniť mobil so systémom iOS alebo Android a prostredníctvom špeciálnej aplikácie si môžeš odfotené fotky vytlačiť priamo na mieste.

zdroj: ubergizmo.com

Fotky si ešte pred vytlačením môžeš priamo v špeciálnej aplikácii upraviť pomocou rôznych filtrov, prednastavených šablón či koláží. Dokonca je možné tlačiť aj viac fotografií naraz.

Instax Share SP-2 je nový nástupca, ktorý ponúka rad výhod. Tlačenie jednej fotografie s veľkosťou kreditnej karty trvá asi 10 sekúnd, čo je o 6 sekúnd kratšie, ako to bolo pri jeho predchodcovi. Autori tiež tvrdia, že hlučnosť sa výrazne znížila a fotografie "vypľúva" v lepšom rozlíšení.

Pokiaľ aj ty patríš k fanúšikom klasických fotiek, Instax Share SP-2 by mohla byť vecička priamo pre teba. Musíš ale počítať s tým, že ťa táto malá tlačiareň nevyjde lacno. Do predaja sa dostane už tento mesiac a stojí 200 dolárov. Jedna fotografia bude majiteľa stáť takmer euro.


Zdroj titulnej foto: www.youtube.com

Zdroj: techtimes.com