Instagram zvyšuje časový limit na 60 sekúnd!

· 1 min read
Instagram zvyšuje časový limit na 60 sekúnd!

V utorok spravil Instagram krok, ktorý privíta mnoho používateľov tejto obľúbenej služby a sociálnej siete. Služba zvýšila časový limit z 15-sekundových videí na 60 sekúnd. Je to krok, ktorý má používateľom zaručiť väčšiu flexibilitu, viac zábavy a kreatívnejší spôsob prezentácie.

Instagram vydal vyhlásenie, v ktorom tvrdí, že za posledných 6 mesiacov sa zvýšil čas strávený sledovaním videa o 40 %. Zvýšenie časovej hranice by malo priniesť aj pozitívny rast v číslach.

Zdroj: startitup.sk

Pre iOS je tu možnosť vytvárať filmové klipy z fotoalbumov už nafotených snímok. Dlhšie videá budú k dispozícii oddnes, no nie pre všetkých. Pre všetkých používateľov by mala byť funkcia dostupná až v najbližších mesiacoch, nasadenie bude prebiehať pravdepodobne v tichosti, ako to poznáme z Facebooku. Multiklipy, čiže vytváranie minifilmov z fotiek, je súčasťou Instagramu pre iOS 7.19. Aplikácia sa už nachádza v AppStore.

Zdroj: mindthismagazine.com

Instagram sľubuje, že toto je len jedna z prvých očakávaných zmien, ktoré spoločnosť plánuje v priebehu tohto roka. Pred pár mesiacmi vyšla informácia, že zobrazovanie príspevkov už nebude viac chronologické, ale prvé uvidíte príspevky, ktoré vás zaujímajú najviac. Takto to funguje aj na Facebooku.

Túto informáciu ale veľa používateľov neocenilo, možno aj preto sa zatiaľ nová metóda nerozbehla.


Zdroj titulnej foto: o.aolcdn.com
Zdroj:idownloadblog.com