Instagram kradne Snapchatu jeho základnú funkciu "Stories"

Možno ste si už aj všimli, že na Instagrame pribudlo niečo nové. Snapchat už svoje "Stories" má a čo na to Instagram? Vytvorí si svoje (trošku podobné) "Stories" a nazve ich, to by ste neuhádli, Your Story (teda Váš príbeh). "Your Story" bude súbor fotiek a videí, ktoré sami vyberiete. Môžete ich upravovať pomocou rôznych nástrojov, niečo do nich dokresliť a naplno využiť svoju kreativitu. Potešíte nimi svojich priateľov a známych a oni po 24 hodinách samy automaticky zmiznú.

Zdroj: mirror.co.uk

Fotografie si budete prezerať pomocou ťapnutia na obrazovku. Ak ste sa tešili ako ja, že budeme môcť posielať srdiečka a komentovať, sklamem vás, nič také možné nie je. (Nepripomína vám to niečo?) Ak budete chcieť zanechať nejakú správu, musíte ju poslať cez Instagram Direct. Novú funkciu budú ovplyvňovať aj bezpečnostné nastavenia. Takže ak máte nastavený účet ako súkromný, váš príbeh uvidia len vaši sledovatelia. Takisto si môžete nastaviť váš príbeh tak, aby ste ho videli len vy.

Zdroj: techcrunch.com

Príbehy tých, ktorých sledujete vy, nájdete na hornej lište v pekných farebných krúžkoch s profilovou fotkou. Len ťapnite a objavujte príbehy druhých.

Ak ešte nemáte novú aktualizáciu Instagramu, počkajte si pár dní, je dostupná ako na Android, tak aj na iOS.


Zdroj: idownloadblog.com

Zdroj titulnej foto: pixabay.com

Zuzana Golecová

Zuzana Golecová