Ink Hunter - Vyskúšaj si tetovanie vďaka iPhonu

· 1 min read
Ink Hunter - Vyskúšaj si tetovanie vďaka iPhonu

Každý má na tetovanie svoj vlastný názor. Niekto ho považuje za hlúpe ničenie tela, iný zas za peknú ozdobu. Ak patríš k tej druhej skupine ľudí, určite si už uvažoval o tom, aké by to bolo mať na sebe nejakú tú "kérku". Vďaka novej aplikácii Ink Hunter si to môžeš vyskúšať bezbolestne a zadarmo, len pomocou svojho iPhonu.

Celé to funguje veľmi jednoducho. Na časť tela, kde by si mal rád tetovanie, si nakreslíš smajlíka pozostávajúceho z troch rovných čiar. Aplikácia ho následne zaznamená a na miesto doplní 3D tetovanie.

zdroj: inkhunter.tattoo

Obrázok, ktorý sa ti objaví na koži, si môžeš buď nahrať ty sám, alebo si vyberieš jeden z mnohých vzorov, ktoré ponúka aplikácia. Výsledné tetovanie si ešte môžeš jemne upraviť pomocou základných filtrov, aby vyzeralo čo najlepšie.

Výsledok môže byť až prekvapivo dobrý a reálny. Dosť ale záleží od toho, ako pekne na kožu smajlíka nakreslíš. Čiary musia byť rovnomerné, presné a nie príliš úzke, inak smajlíka aplikácia vôbec nezaznamená, poprípade zaznamená zle. Nám sa to podarilo až na štvrtý pokus.

zdroj: inkhunter.tattoo

Aplikácia Ink Hunter je zaujímavý projekt, ktorý odporúčame každému milovníkovi tetovaní. Appku si môžeš zadarmo stiahnuť z App Store. Autori tiež pomaly chystajú verziu pre Android a Windows Phone.


  • Názov: INK HUNTER - try tattoo designs in real-time
  • Autor: Kateryna Khotkevych
  • Kompatibilita: iOS 8.0 a vyššie
  • Cena: zadarmo
  • Stiahnuť z App Store

Zdroj titulnej foto: inkhunter.tattoo
Zdroj: itunes.apple.com