T-mobile Vám vymení iPhone 6 za iPhone 6S. Zadarmo !

· 2 min read
T-mobile Vám vymení iPhone 6 za iPhone 6S. Zadarmo !

To, že sa americkému T-mobile-u musí náramne dariť potvrdzuje aj nasledúci fakt, ktorý určite pridal vrásky na čelo ostatným telekomunikačným spoločnostiam. Táto spoločnosť vedená svojráznym CEO spustila zaujímavý program s názvom JUMP!.

alt

V jednoduchosti, ide o program, v ktorom Vám T-mobile vymení iPhone 6 zakúpený počas tohto leta, za čokoľvek, čo Apple vydá túto jeseň (najpravdepodobnejšie iPhone 6S). Úplne zadarmo ! Spoločnosť sa taktiež rozhodla, že dáta, ktoré spotrebujete pri využívaní Apple Music nebudú započítané do celkovej spotreby vašich dát.

“Áno, to je presne to čo som povedal.” napísal na svojom blogu CEO T-Mobile, John Legere. “Jednoducho si to vymeňte a nezaplaťte VÔBEC nič - žiadne platenie napred, žiadna zmena vašej mesačnej faktúry. Žiadny vklad. Žiadne poplatky. Nič. Garantovane dostanete nový iPhone. Zostávate v tomto biznise, za tú najlepšiu cenu, len 15$ mesačne.”

Vstúpte do programu JUMP! a dokonca budete prioritne vybavený pri obdŕžaní nového iPhonu.

Apple Music streamovacie dáta

Apple Music sa pridalo ku 32 hudobným službám, ktoré streamujú zdarma cez program T-mobile Music Freedom. Napriek tomu, že Apple vstúpil do rozbehnutého biznisu, sa CEO T-mobile vyjadril, že išlo o jednu z najžiadanejších funkcií, ktorú spoločnosť ponúkla.

“Apple Music sa stalo jedným z najdôležitejších prírastkov do programu Music Freedom a zahráňalo viac než 80% požiadaviek, ktoré prichádzali cez Twitter,” napísal Lagere.

CEO John Legere

John Legere je veľmi svojrázny CEO amerického T-mobile, ktorý mi pripomína rockovu hviezdu. Netají sa obľubou v zariadeniach od Apple a niekedy dosť ostrými vyjadreniami a nadávkami. Mojím obľúbeným videom je jeho vyjadrenie sa ohľadom “ohýbania” iPhonu 6. Na celú kauzu sa vyjadril nejako takto.

“V rukách držíte úžasný super počítač, kto si ho k*a dá do vrecka a následne si na neho sadne?”

“Svoj laptop taktiež nepoužívam tak, že na ňom robím stojku alebo ho hádžem o stenu.”

Pripájam celé video, ktoré určite stojí za pozretie. Pasáž o ohýbaní začína cca. v 20 minúte.