Hráči pozor ! Podľa New York Times bude nová Apple TV určená pre vás

· 1 min read
Hráči pozor ! Podľa New York Times bude nová Apple TV určená pre vás

Už zajtra je deň, kedy nám Apple s najväčšou pravdepodobnosťou predstaví novu, štvrtú generáciu Apple TV. O základných informáciách a novinkách, ktoré má priniesť sa môžete dočítať v tomto článku.

Podľa zdrojov portálu The New York Times ponúkne nová Apple TV možnosti hracej konzoly a to práve vďaka novému ovládaču, ktorý podporuje senzor pohybov. Podobný ovládač poznáme u konzoly Wii.

alt

Nick Wingfield (autor článku na The New York Times):

Apple plánuje, aby hry boli primárne predávajúcim sa obsahom ich novej Apple TV, ktorá bude predstavená v stredu v San Franciscu, s odvolaním na ľudí, ktorí majú informácie o plánoch Applu a ktorí chcú ostať v anonymite.

Netreba však očakávať konzolu, na ktorej bude možné hrávať tie najnáročnejšie tituly. Podľa The New York Times sa určite nedočkáme špičkovej grafiky a výkonosti, akú momentálne ponúkajú PlayStation 4 alebo XBox One. Grafika má byť podobnej tej, na akú sme zvyknutí z PlayStation 3 a XBox 360, čo je však stále veľmi uspokojivé.

V čom však bude Apple TV dominovať na trhu herných konzol je určite cena. Suma 150 $ je v porovnaní 400 $ za PlayStation 4 alebo XBox One určite skvelou variantou. Ďalšou tajnou zbraňou má byť zabudovaný App Store. Keďže má nová Apple TV bežať na systéme iOS, je pravdepodobné, že sa budú dať súčasné hry portovať do tohto nového zariadenia.

Či je toto tvrdenie správne sa dozvieme už túto stredu (9.9.2015) o 19:00. Náš tím ThinkApple vás bude priamo počas eventu informovať o všetkých dôležitých novinkách.

zdroj: cultofmac.com,
The New York Times

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read