Steve Wozniak má svoju vlastnú voskovú figurínu!

· 1 min read
Steve Wozniak má svoju vlastnú voskovú figurínu!

Steve na Comic Cone v Silicon Valley tento víkend odhalil svoju vlastnú voskovú figurínu v múzeu Madame Tussauds. Návštevníci si ju mohli prezerať celý víkend. Dnes sa presunie do múzea do San Francisca, kde aj zotrvá.

Generálny manažér Madame Tussauds Chris Cooper poznamenal, že spoločnosť najprv hlasovala, ktorú figurínu technologického inovátora by mali vyrobiť. Steve tak súťažil s ďalšími známymi menami, ale nakoniec vyhral so 60 % hlasov.

Keď bola figurína odhalená, Steve stál nehybne vedľa nej a snažil sa ju komicky napodobniť, aby ľudia mohli hádať, kto je skutočný Steve. Neskôr poznamenal, že bol prekvapený z detailného spracovania figuríny a z celého procesu výroby.

ceskymac.cz

"Ide o neuveriteľné dielo. Pracovali sme na každom miniatúrnom detaile, čo trvalo nejakých 5 hodín. Detaily sú v každom uhle, aby všetko vyzeralo realisticky. Nevedel som, že na nej bude toľko práce, myslel som si, že všetko nafotíme a počítač ju vytlačí. Som naozaj poctený, že mám vlastnú voskovú figurínu," uviedol Steve.


Zdroj titulnej foto: cnet.com
Zdroj: letemsvetemapplem.eu

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read