Street View od Google má vlastnú aplikáciu. Stiahnite si ju do iPhonu!

· 1 min read
Street View od Google má vlastnú aplikáciu. Stiahnite si ju do iPhonu!

Odkedy spoločnosť Google rozšírila svoje mapy o zaujímavú funkciu Street View, ktorá umožňuje prechádzať sa takmer každým miestom na zemi a rozhliadať sa vôkol seba v 360 stupňovom uhle, sme ju už určite všetci vyskúšali. Či už sme si chceli prezrieť miesto, kam sa chystáme na dovolenku, skontrolovať zaujímavé miesta na trase, kade plánujeme ísť, alebo sa len prejsť po svojej ulici a vidieť vlastný dom na internete.

Majitelia smartfónov mali vždy prístup k Street View v aplikácii Google Maps. Nikdy však nešlo o samostatnú aplikáciu, čo sa ale aktuálne zmenilo. S novou verziou 2.0, ktorú Google zverejnil len pred dvoma dňami sa appka prvý krát osamostatnila a je k dispozícií na App Store. Fanúšikom sa tak zjednodušila cesta k tejto užitočnej funkcií aj pri prehliadaní cez iPhone. Ďalšia výhoda je, že vývojári sa teraz môžu viac zameriavať na samotné funkcie aplikácie.

Aplikácia Street View 2.0

Jednou z najvýraznejších noviniek, s ktorou Street View prišiel, je funkcia Photosphere. Vďaka nej môže každý užívateľ rozšíriť zbierku tejto aplikácie vlastnou 360 stupňovou fotografiou svojho obľúbeného miesta. Samozrejmosťou je aj prezeranie záberov od ostatných ľudí, ktorí majú Street View vo svojom mobile. Bohužiaľ, momentálne je povolené uploadovanie záberov len z mobilov vybavených gyroskopom.

Názov: Google Street View
Jazyk: Slovenský
Autor: Google
Kompatibilita: iOS 7.0 a vyššie
Cena: zadarmo
Stiahnuť z App Store