Google Kalendár má novinku, ktorú mu ten od Apple môže závidieť

· 2 min read
Google Kalendár má novinku, ktorú mu ten od Apple môže závidieť

Google, Negoogle, jedna vec sa musí uznať. Dnes je už so svojím Androidom na úrovni podobnej iOS. V niektorých veciach je lepší, v niektorých horší, ale ide o rovnocenných súperov. Preto je normálne, keď sa niekedy jeden gigant druhým inšpiruje.
Zdroj: Google.com

Tentokrát si Google šplhol a so svojou novou funkciou určite poteší všetkých tých, ktorých treba do vecí popohnať. Pri príležitosti desiateho výročia si totiž pripravil novinku v podobe Google Goals.

Môžeš byť zanietený športovec, ktorému sa niekedy nechce behu obetovať tú jednu hodinu týždenne. Alebo môžeš iba zanedbávať svojich známych a chcel by si s nimi tráviť viac času, vyhľadávací gigant pre teba má riešenie.

Zdroj: Google.com

Do aplikácie Google Kalendár implementoval vlastnosť, ktorá ti dá vedieť, že vlastne nejaké ciele máš. Jediné, čo musíš urobiť, je nastaviť, ako často by si danú aktivitu chcel vykonávať. Tiež si môžeš zvoliť čas, kedy ťa má kalendár na túto skutočnosť upozorniť.

Všetko ostatné už necháš na Google, ktorý ti bude všetko pripomínať. Ak budeš tieto notifikácie ignorovať, spoločnosť bude neoblomná a dá ti vedieť inokedy. A v prípade, že ti do toho niečo vošlo omylom (ale musí to byť naozaj omylom), Kalendár ti tvoje ciele presunie na iný čas.

V prípade, že tento kalendár používaš a si naň zvyknutý, máme pre teba dobrú správu. Do niekoľko dní by si túto novinku mohol mať v telefóne aj ty. Ak používaš Apple kalendár, neostáva ti nič iné iba čakať alebo si ho stiahnuť tu.

Zdroj titulnej foto: technobuffalo.com
Zdroj: mobilmania.sk

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read