Gloomlogue - Premeň svoje fotky na umelecké obrazy. Teraz dočasne zadarmo!

· 1 min read
Gloomlogue - Premeň svoje fotky na umelecké obrazy. Teraz dočasne zadarmo!

Možno ťa už začínajú nudiť obyčajné fotografie, ktorými máš zaplnený celý iPhone. Či už sú to zábery prírody, jedla, domácich miláčikov, alebo fotky s priateľmi, čo tak im vdýchnuť život a vložiť do nich o niečo viac emócií? Stačí na to aplikácia Gloomlogue.

Akúkoľvek fotografiu vo svojom iPhone môžeš vďaka Gloomlogue pretransformovať do ohromujúcich ilustrovaných malieb. Nájdeš tu 50 unikátnych filtrov, ktoré upravia fotografiu a darujú jej špecifickú atmosféru.

zdroj: apple.com

Pokiaľ by ti náhodou tieto filtre nestačili, aplikácia ponúka možnosť upraviť si fotografiu podľa seba. Stačí sa vyhrať so 17 nástrojmi, ako napríklad jas, kontrast, expozícia, tiene, rozostrenie a ďalšie.

Vo fotografii si tiež môžeš upraviť farebný nádych a vybrať si z mnohých svetelných efektov. A pokiaľ obľubuješ šialenosti, určite oceníš možnosť rôzne zdeformovať celú snímku a tiež pridať zrkadlenie.

zdroj: apple.com

A to najlepšie na celej aplikácii sme si nechali na záver. Aplikácia sa len nedávno dočkala novej verzie 2.0 a autori sa tešia z 1 milióna stiahnutí. Preto sa rozhodli zrušiť pôvodnú cenu 0,99 dolárov a poskytnúť ju užívateľom celkom zadarmo. Táto ponuka však platí len na obmedzený čas, tak na nič nečakaj a sťahuj!


  • Názov: Gloomlogue
  • Autor: Thomas Tsopanakis
  • Kompatibilita: iOS 8.0 a vyššie
  • Cena: dočasne zadarmo
  • Stiahnuť z App Store

Zdroj titulnej foto: wordpress.com
Zdroj: itunes.apple.com