Firma Ring predstavuje novú externú bezpečnostnú kameru

Firma Ring predstavuje novú externú bezpečnostnú kameru

Spoločnosť Ring prišla s úplne novou externou bezpečnostnou kamerou navrhnutou tak, aby poskytovala lacnejšiu alternatívu ku kamere Floodlight Camera, s ktorou prišla rovnaká spoločnosť v januári.

Táto nová kamera Spotlight Cam má omnoho kompaktnejšie osvetlenie. Je dostupná dokonca v troch verziách podľa možnosti napájania. V ponuke je klasická drôtová (káblová) verzia, ďalej model, ktorý má vlastnú batériu. Najzaujímavejšou je však verzia, ktorá kamere umožňuje solárne napájanie.

Ktorú by si bral ty? Napíš nám dolu do komentárov, prípadne do komentárov na facebook.

techcruch.com

Všetky tri modely ponúkajú pohybom aktivované kamery a svetlá, video s rozlíšením 1080p, možnosť obojstrannej komunikácie, či alarm a sirény. Upozornenia sa pri spustení kamier odošlú do sprievodnej aplikácie.

Pri klasickej káblovej verzií môžete zastrčiť kábel priamo do klasickej zásuvky bez nutnosti výmeny batérie. Budete tak v bezpečí doslova 24 hodín a 7 dní v týždni.

Pri batériovom variante je kamera dodávaná s balením niekoľkých batérií. To vám umožní pohodlnú výmenu a vaša bezpečnostná kamera môže "fičať" non-stop.

macrumors.com

Vaša Spotlight Cam Solar vám poskytuje inteligentnú bezpečnosť poháňanú slnečným žiarením. Stačí jej len pár hodín slnečného žiarenia denne a bude nabitá na maximum nepretržite.

Táto sranda vás ani nevyjde tak draho. Káblové a batériové kamery stoja 199 dolárov (ak kúpite 2, tak 348 dolárov), solárny model však stojí 229 dolárov. Káblová verzia je k dispozícii už dnes, na zvyšné si musíte počkať pár týždňov.


Zdroj titulnej foto: [ring.com](https://blog.ring.com/index.php/2017/01/04/introducing-the-new-ring-floodlight-cam/) **Zdroj: [9to5mac.com](https://9to5mac.com/2017/07/31/ring-cctv-camera-iphone-ipad/)**