Firma Apple vydala iTunes 12.4 s dizajnovými zmenami

· 1 min read
Firma Apple vydala iTunes 12.4 s dizajnovými zmenami

Počas týždňa nás spoločnosť Apple obdarovala aktualizáciou všetkých jej operačných systémov (iOS, OSX, tvOS, watchOS). Aktualizácia OSX nám prináša novú verziu milovanej a zároveň nenávidenej mediálnej knižnice iTunes. Vo verzii 12.4 sa objavili zmeny, o ktorých sme vás informovali už skôr.

Zdroj: thinkapple.sk

Najvýraznejšou zmenou je bočná lišta, ktorá nám pripomenula staršie verzie tejto aplikácie. Jej úlohou je uľahčiť prepínanie medzi jednotlivými kategóriami, ako sú napríklad nedávno pridané, interpreti, albumy a podobne.

Lišta značne zjednodušuje aj tvorbu playlistov, a to jednoducho formou drag and drop. Obsah tohto panelu je možné modifikovať podľa toho, aké kategórie užívateľ najviac používa.

Zdroj: thinkapple.sk

Drobnou zmenou si prešlo aj základné menu. V záložke "View" je po novom možné nastaviť, aké kategórie médií budú zobrazované v hlavnom okne.

Zatiaľ nie je jasné, či táto verzia opravuje chybu, ktorá mala za následok vymazávanie hudobného obsahu, no pokiaľ novú verziu ešte nemáš, určite si ju vyhľadaj cez OSX App Store.


Zdroj: 9to5mac.com

Zdroj titulnej fotografie: androidcentral.com

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read