Firma Apple spustila testovaciu výrobu iPhonov

Firma Apple spustila testovaciu výrobu iPhonov

Mnohé zdroje hovoria, že iPhone 8 a ostatné produkty Applu budú predstavené už v septembri. Iné zase tvrdia, že iPhone si budeme môcť kúpiť až po novom roku. Zo všetkých strán na nás idú rôzne informácie ohľadne nových funkcií, komponentov a parametrov.

Tento krát nám poskytol najnovšie informácie "leaker" Benjamin Geskin, ktorého informácie boli už v minulosti veľmi presné. Na svojom účte na Twittri opäť potvrdil, že nová vlajková loď Applu bude predstavená už v septembri.

Avšak vy, naši čitatelia, túto informáciu už poznáte z nášho článku:
iPhone 8 definitívne na trhu už v septembri. Cena však príliš nepoteší

Avšak to nie je téma hlavná myšlienka, ktorú vám chceme týmto článkom odovzdať.

9to5mac.com

Podľa jeho informácií sa spoločnosť Foxconn, pustila do výroby nových mašiniek. Zatiaľ ide len o skúšobnú produkciu. Firma vyrába zatiaľ 200 testovacích modelov denne. Zatiaľ nejde o žiadnu veľkú masovú produkciu adresovanú nám, zákazníkom. Masová produkcia by sa však pravdepodobne mala začať v už najbližšom období.

To však zďaleka nie je všetko. Benjamin Geskin uviedol, že podľa jeho zdrojov sa Applu podarila implementácia Touch ID do displeja nového iPhonu, a tiež, že Apple testuje technológiu na snímanie otlačkov prstov z obrazovky.

Tieto informácie nesmierne zaujímavé, ale ani samotný "leaker" nie je úplne presvedčený o stopercentnej pravdivosti informácií, ktoré dostal z jeho súkromných zdrojov.


Zdroj titulnej foto: [gadgethacks.com](https://ios.gadgethacks.com/news/iphone-8-rumor-roundup-heres-latest-apples-10th-anniversary-smartphone-0175481/) **Zdroj: [9to5mac.com](https://9to5mac.com/2017/07/25/iphone-8-not-delayed-as-trial-production-starts/)**