Firma Apple nám priniesla nové reklamy pre iPhone 7 a Apple Watch Series 2

· 1 min read
Firma Apple nám priniesla nové reklamy pre iPhone 7 a Apple Watch Series 2

Tentokrát spoločnosť Apple vydala tri nové reklamy. V hlavných úlohách je iPhone 7 spoločne s Apple Watch Series 2. Prvé dve reklamy sú zamerané na iPhone, zatiaľ čo tretia poukazuje na Apple Watch.

Prvá reklama má názov Polnoc a vyzdvihuje kvalitu fotoaparátu pri znížených svetelných podmienkach. V reklame si môžeme všimnúť, že Apple nenápadne poukazuje na vodoodolnosť iPhonu. Reklama sa končí sloganom - Prakticky mágia.

Druhá reklama sa konkrétne zameriava na vodoodolnosť nových iPhonov. Táto reklama je pomenovaná Ranná jazda a taktiež sa končí sloganom - Prakticky mágia. Pieseň od skupiny AC/DC sa výborne hodí do pozadia tejto reklamy.

Tretia a zároveň posledná reklama je venovaná Apple Watch Series 2. Prezentuje využitie Apple Watch pri rôznych športových aktivitách.

--- Zdroj titulnej foto: [apple.com](http://www.apple.com/newsroom/2016/09/apple-introduces-apple-watch-series-2.html) **Zdroj: [iphonehacks.com](http://www.iphonehacks.com/2016/09/apple-releases-new-ads-iphone-7-apple-watch-series-2.html)**