Facebook kúpil aplikáciu, ktorá ti bláznivo zmení tvár

· 1 min read
Facebook kúpil aplikáciu, ktorá ti bláznivo zmení tvár

Pamätáš na to, keď Snapchat vytvoril novú funkciu bláznivých selfie? Keď si podržal prst na obrazovke, kde bola tvoja tvár, vyskočili rôzne bláznivé efekty. Ani Facebook predsa nemohol zostať pozadu!

Známa sociálna sieť Facebook kúpila MSQRD (Masquerade). Je to aplikácia, ktorá slúži na rôzne efekty selfie fotiek. Ide o kombináciu veľmi dômyselného softvéru a vysokej dávky humoru. Najskôr bola táto appka dostupná len pre iOS, už je aj pre Android. Zakladatelia aplikácie tvrdia, že stále pokračujú v úpravách, čiže čoskoro sa dočkáme nových funkcií.

Zdroj: codigogeek.com

MSQRD je vybavená technológiou, ktorá je schopná pretlačiť sa priamo do samotnej facebookovskej aplikácie. Zaujímavosťou je, že Facebook pred 3 rokmi vytvoril aplikáciu z funkcie "štuchnúť", ktorú však asi po roku a pol stiahol z trhu.

Aplikácia MSQRD je zatiaľ dosť populárna a vyzerá to tak, že v krátkom čase by sa mala dať použiť vo všetkých fotografických službách a aplikáciách na posielanie správ, napríklad v Messengeri.

Zdroj: descargasplaystore.com

Appku si hneď môžeš stiahnuť v App Store, ak máš smartfón s Androidom, tak v Google Play. Užiješ si neskutočné množstvo zábavy so svojimi priateľmi, aj keď práve nie ste spolu. :-) Neváhaj a sťahuj appku Masquerade, garantujeme ti obrovskú zábavu!


Zdroj titulnej foto: lifehacker.ru
Zdroj: 9to5mac.com