Exkluzívne: Sú tu reálne fotky iPhonu 8

Exkluzívne: Sú tu reálne fotky iPhonu 8

Prvé informácie o iPhone 8 sa vyskytli už v roku 2014. O 3 roky na to tento model túžobne očakávame. Už máme plný internet rôznych konceptov, návrhov, dohadov a mylných informácií. A teraz tu máme skutočné fotky iPhonu 8.

Okrem spomínaného iPhonu sa tešíme aj na predstavenie iPhonu 7s a 7s Plus. Pôjde o vylepšené, aktualizované modely iPhonu 7 a 7 Plus. Bude v nich však zásadný rozdiel a to ten, že zadná strana nebude vyrobená z hliníku ale zo skla. Dôvodom tejto veľkej zmeny je bezdrôtové nabíjanie.

Zdroj: bgr.com

Zdroj: bgr.com

O týchto vylepšených modeloch však veľa informácií nekoluje, pretože sa vie, že extra veľké novinky neprinesú. Väčšina sa teší na revolučný iPhone 8, ktorý bude disponovať OLED displejom od kraja po kraj a príde o fyzické Home Button tlačidlo. Malo by však byť integrované pod displej.

Zdroj: bgr.com

Zdroj: bgr.com

Super správou je, že už je schválený dizajn iPhonu 8. Fotografie makety získal server BGR. Makety sa teraz predajú do tovární, kde sa začne naozajstná výroba iPhonu. Síce ešte nevieme, čo všetko nás bude čakať "vo vnútri" telefónu, vieme aspoň, že niektoré odhady sa potvrdili a to napríklad zvislá duálna kamera na zadnej strane, či spomínaný OLED displej.


Zdroj titulnej foto: bgr.com
zdroj: bgr.com