Duálna kamera bude zrejme budúci rok znovu len vo väčšom modeli

Duálna kamera bude zrejme budúci rok znovu len vo väčšom modeli

Známy analytik Ming-Chi Kuo z KGI už začal špekulovať o budúcoročnom iPhone. Predpokladá, že duálna kamera bude zase iba vo väčšom modeli a menší model sa musí uspokojiť s jednou šošovkou. Tiež hovorí o tom, že väčšie modely budú predstavovať 30-40 % z celkového predaja.

Zdroj: 9to5mac.com

Apple investor však povedal, že v roku 2017 budú všetky modely iPhonov disponovať duálnou kamerou. Tak kde je potom pravda? Podľa analytika duálna kamera pre Apple nepredstavuje nič extra, a preto nevidí dôvod inštalovať ju do oboch modelov. Súhlasíš s ním? Kuo tiež spomínal vyššie náklady na telefón s duálnou kamerou, a preto by sa to vraj nemuselo spoločnosti Apple vyplatiť.

Zdroj: dpreview.com

Myslím, že to, či to je pre ľudí niečo výnimočné, sa ukáže po pár týždňoch či mesiacoch predaja. Uvidí sa, či ľudia radšej siahnu po väčšom modeli, pretože má duálny fotoaparát, alebo zostanú verní menším modelom, aj napriek jednej šošovke fotoaparátu. Ktorý si vyberieš ty?

--- Zdroj titulnej foto: [expertreviews.co.uk](http://www.expertreviews.co.uk/iphone-7/1405099/iphone-7-and-iphone-7-plus-review-more-storage-no-headphone-jack-and-a-better) **Zdroj: [9to5mac.com](https://9to5mac.com/2016/09/09/kgi-dual-lens-camera-module-remain-exclusive-high-end-new-iphone-models-2017/)**