Drunk Mode Vám pomôže v zdraví prežiť ťažkú noc

Drunk Mode Vám pomôže v zdraví prežiť ťažkú noc

Každý to poznáme. Niektorí viac, niektorí menej, ale všetci sme si tým raz prešli alebo prejdeme. Dovolím si predviesť modelovú situáciu.

Jano: "Fero, tak čo, ako dnes. Poď si s nami dať za jeden."

Fero: "Diki Jano, ja dnes nepijem, zajtra idem do práce."

Jano: "Ale no ták, Feri, iba za jeden."

Fero: "Nie, naozaj ďakujem, dnes nemôžem."

Jano: "Fero prestaň. Hádam nebudem piť sám."

Fero: "No dobre, ale iba jeden."

O pár hodín neskôr

Fero: "Fú, Jano, ja som naliaty ako činka. Zajtra nikam nejdem.

No a takto sa veci majú. V takýchto prípadoch by sa nám niekedy zišiel človek, ktorý nás podrží. Ak ale nie je človek, pomôže aj aplikácia.

Vývojári zo štúdia Launch LLC prišli s unikátnou aplikáciou, ktorá Vám pomôže hneď s pár problémami spojenými s alkoholom.

Jedna z vecí, ktoré robíte po tom, čo máte v sebe nejaké to promile je, že sa začnete opúšťať (v modernom jazyku tínedžera "fejdovať") a písať, prípadne volať bývalej. Drunk Mode Vám pomôže a zakáže kontaktovať Vami zvolené kontakty.

Druhá zo spomínaných funkcií je využiteľná hlavne pre Bratislavčanov. Aplikácia v sebe integruje spoluprácu s Uberom, a tak Vám pomôže nájsť odvoz domov. Predsa nebudete šoférovať opitý.

Ak máte kamarátov, pomôže Vám tretia vlastnosť tohto titulu a tou je hľadanie Vašich známych vďaka GPS.

No a dostávame sa ku poslednému bodu. Pre tých, ktorí to často preženú, niečo na spôsob "Vo štvorici po opici" máme tiež riešenie. Aplikácia Vám pomôže zistiť, kde všade ste sa nachádzali noc predtým. Takže ak ste si napríklad na Lafranconiho moste zabudli tenisky, tak s ich s veľkou dávkou šťastia na ďalší deň možno nájdete.

Keď raz aktivujete Drunk Mode, nastavíte čas, počas akého Vás má mód chrániť. Ak sa budete cítiť triezvy skôr, (alebo chcieť tvrdohlavo napísať bývalej) môžete ho samozrejme deaktivovať. Nebude to ale ľahké. Čaká na Vás matematický príklad, ktorí by mnohí nevypočítali z hlavy ani "neomámení".

Ak žijete bujarý, študentský život, táto aplikácia je ako stvorená pre Vás. Ak sa opijete raz za čas, táto aplikácia je ako stvorená pre Vás. Ak sa opijete len výnimočne, táto aplikácia je ako stvorená pre Vás. Ak nepijete vôbec, táto aplikácia je ako stvorená pre Vás tento titul nepotrebujte.

Aplikáciu môžete sťahovať tu.

Dávame ešte do pozornosti, že dnes o 19:59 končí súžať o SSD disk.