Dostaneme nakoniec Apple EarPods s Lightning konektorom?

· 1 min read
Dostaneme nakoniec Apple EarPods s Lightning konektorom?

Asi najviac preberanou témou ohľadne nového modelu od Apple sú slúchadlá. Neustále sa rieši 3,5 mm jack, ktorý pravdepodobne iPhone 7 naozaj mať nebude, tiež či k obyčajným slúchadlám dostaneme iba redukciu, prípadne k novému mobilu nedostaneme žiadne slúchadlá. A pred pár dňami sa na čínskej sociálnej sieti Weibo objavila táto fotka:

Zdroj: macrumors.com

Tak ako to teda bude? Na obrázku môžeš vidieť obyčajné slúchadlá, ktoré pozná snáď každý používateľ Apple výrobkov, no výraznou zmenou je Lightning konektor. Je dosť reálne, že takéto slúchadlá dostaneme k novému iPhonu.

Čím sme bližšie k vydaniu nového smartfónu od jabĺčkovej spoločnosti, tým viac únikov fotografií môžeme očakávať. Tieto fotografie sa k nám dostali z Číny, čo je určite potrebné brať s rezervou.

Zdroj: macrumors.com

Minulý mesiac istý dodávateľ pre Apple poznamenal, že sa pracuje na výrobe príslušenstva na Lightning báze. Žeby toto bol výsledok? Nič nie je vylúčené. Jediné, čo takmer bije do očí, je plastový obal pri Lightning konektore. A aj práve kvôli nemu si mnoho ľudí myslí, že nejde o skutočné slúchadlá pre iPhone 7. Naozaj to ale vyzerá tak trochu zvláštne. Hlavne to nepasuje k Apple, keďže spoločnosť si na vzhľad svojich produktov dáva naozaj obrovský pozor.


Zdroj titulnej foto: pixabay.com
Zdroj: macrumors.com