Dostane iPhone novú farebnú podobu?

· 2 min read
Dostane iPhone novú farebnú podobu?

iPhone 7 je dostupný až v piatich farbách kedže Apple minulú zimu jednu farbu vymenil za dve nové. Ale ani toto neuspokojuje všetkých zákazníkov, kedže Jet Black verzia sa ľahko poškriabe a na modeli s matnou verziou sa niektorým ľuďom odlupuje farba. Ak sú však klebety pravdivé, máme sa na čo tešiť. Apple by mal onedlho predstaviť farbu ktorú sme takpovediac ešte nevideli.
Zdroj: caseinflex.com
Podľa Japonského denníka Macotakara by mal iPhone 7 dostať červenú farbu. Možno si poviete že už sme tu raz mali červený iPhone, a to iPhone 5C, ale ten bol plastový.

Apple by mal tento červený iPhone 7 predstaviť na iPad prezentácií ktorá sa má konať v marci. Macotakara tiež spomína že iPhone SE by mal tiež dostať malý, ale značný update. Na prezentácií by mala byť predstavená 128GB verzia iPhonu SE ktorá poslúži zákazníkom ktorí niesu spokojní s 16GB a 64GB verziou. Avšak nieje jasné či iPhone SE dostane ešte nejaké vylepšenia alebo cenové zmeny.
Zdroj: express.co.uk
Červený iPhone 7 a 128GB iPhone SE by mali byť dostupné krátko po oficiálnom vyhlásení. Tak isto by mal byť predstavený aj iPad Pro s 10,5 palcovou obrazovkou, ktorý sa však dostane do obchodov až niekedy v Máji. Očakáva sa že k 10,5 palcovému iPadu Pro sa pridajú aj 7,9; 9,7 a 12,9-palcové modely, no je tu aj možnosť že nahradí len 9,7-palcovú verziu a bude mať menšie okraje okolo obrazovky.


Zdroj titulnej foto: colorware.com
Zdroj: bgr.com