Dodávatelia potvrdzujú 3 hlavné novinky v iPhone 7

· 2 min read
Dodávatelia potvrdzujú 3 hlavné novinky v iPhone 7

Dvaja dodávatelia súčiastok pre iPhone 7 sa vyjadrili, že iPhone 7 skutočne neprinesie jack na slúchadlá. Ten by mal nahradiť druhý reproduktor, vďaka čomu by mal byť zvuk pri počúvaní priamo z iPhonu kvalitnejší a hlasnejší. Tiež to bude zohrávať svoju rolu v stenčovaní, pretože jack je jednoducho taký hrubý, že by sa už do tela nevošiel. Apple ho tak v záujme ušetriť každý milimeter štvorcový odstráni. Z Lightning konektora sa tak stane all-in-one konektor, do ktorého bude možné pripojiť nabíjačku, slúchadlá, ale aj rôzne iné periférie.

zdroj: macworld.co.uk

Tiež sa očakáva, že Apple minimálne pri jednom iPhone 7 prinesie dvojitý fotoaparát od spoločnosti LinX. To by malo viesť k čistejším či jasnejším fotografiám. Koniec koncov, sami sa pozrite na článok, ktorý sme nedávno publikovali. Ten ukazuje, aké kvalitné sú fotografie z duálneho fotoaparátu spoločnosti LinX. Vďaka nemu by mohli byť jednotlivé objektívy menšie a nevystupovali by tak z tela telefónu.

zdroj: n4bb.com

Posledná správa sa týka toho, že sa Apple osamostatní od Samsungu, minimálne čo sa týka výroby procesorov v iPhone 7. Kvôli minuloročnej kauze, keď boli procesory v iPhone 6s od Samsungu menej výkonné a konzumovali viac batérie ako tie od TSMC, sa firma Apple rozhodla pre tento krok, pravdepodobne kvôli zachovaniu dobrej povesti.

iPhone 7 by sa mal začať vyrábať na jar alebo v lete ešte pred predstavením z toho dôvodu, aby mala firma Apple pri zahájení predaja v septembri dostatok kusov.


zdroj titulnej foto: macworld.co.uk
Zdroj: macrumors.com