Dočkali sme sa! Nastaviteľný stôl, ktorý sa vám zíde pri práci

· 2 min read
Dočkali sme sa! Nastaviteľný stôl, ktorý sa vám zíde pri práci

Varidesk Pro Plus 48, to je názov novej pomôcky do vašej kancelárie. Každý z nás pozná ten pocit, keď musí sedieť v kancelárii a robiť na počítači za stolom v nepohodlnej polohe, pretože máte veľmi nízko klávesnicu a myš. Nehovoriac o tom, že musíte každú chvíľu odbiehať a vrátite sa späť pozrieť len potrebné informácie a znovu bežíte preč. Je otravné a unavujúce zakaždým si sadať a znovu vstávať. Predsa, povedzme si pravdu, radšej sa zohneme k monitoru, aby sme si nemuseli zbytočne sadať, keďže nás tlačí čas.

Zdroj: www.cultofmac.com

Riešením je tento skvelý vynález od značky Varidesk, s presným názvom Pro Plus 48. Ale čo nám vlastne Pro Plus 48 ponúka? V prvom rade je to určite poskytnutie pohodlia na pracovisku. Každý človek, ktorý pracuje v kancelárii, určite ocení túto pomôcku. Ďalšou výhodou, na ktorú sa značka Varidesk zamerala, je naše zdravie. Na internete môžeme nájsť dlhý zoznam dôvodov, prečo je sedenie počas pracovnej doby škodlivé pre naše zdravie. Sedenie nám spomaľuje metabolizmus, čo spôsobuje zvýšenie rizika cukrovky, a to vedie k ďalším chorobám. Vďaka tomu, že denne budeme stáť pár hodín pri robote za počítačom, môžeme dokonca spáliť nejaké kalórie, čo určite každý z nás ocení.

Zdroj: www.cultofmac.com

Dizajnovo je tento produkt veľmi pekný a estetický. Ale čo cena? Cena je asi taká pekná, ako je samotný produkt. Varidesk zaň pýta 495 dolárov. Môj osobný názor na túto vecičku je, že nám dokáže uľahčiť prácu, keď sme rozbehaní, tak isto je prospešný pre naše zdravie a pomáha nám pri vytváraní pohodlia. Vďaka nastaviteľnej výške vám nebude žiadny stôl nízky a v prípade, že máte na pracovisku viac monitorov, nie je problém, Pro Plus 48 ponúka viacmonitorové nastavenie. Nevýhodu, ktorú vidím, je priestor pre myš, kvôli dvom poschodiam, ktoré Pro Plus 48 ponúka. Tento nedostatok ešte umocňuje cena, za ktorú sa Pro Plus 48 predáva. Ak nepotrebujete výškovo nastaviteľnú platformu takýchto rozmerov, odporučil by som investovať do menších model triedy Pro.

Zdroj titulnej foto: showrooms.com
Zdroj: cultofmac.com

Related Articles

Ide Internet? Nejde Internet?
· 2 min read
Night Shift vs. True Tone
· 2 min read
Prvé skúsenosti s iPadom Pro 2017
· 3 min read