Diabolská služba Spoiled.io anonymne vyspoiluje tvoj obľúbený seriál

· 1 min read
Diabolská služba Spoiled.io anonymne vyspoiluje tvoj obľúbený seriál

Webových služieb, nad ktorými sa ti pozastavuje hlava, je na svete veľké množstvo. Jednou z nich je aj stránka Spoiled.io, ktorá patrí medzi tie skutočne diabolské. Minimálne pre zarytých fanúšikov známych seriálov, ktorí si nenechajú ujsť jedinú epizódu. Spoiled.io totiž anonymne vyspoiluje časť epizódy na zadané telefónne číslo za drobný poplatok.

Či už rád trolíš svojich kamarátov, alebo sa chceš niekomu diabolsky pomstiť, Spoiled.io je rozhodne originálny spôsob. Za poplatok 0,99 dolárov odošle anonymnú SMS správu na vopred zadané číslo. Esemeska bude obsahovať krátky text, ktorý vyzrádza dôležitý moment zo seriálu a fanúšikovi tak pokazí celý zážitok.

zdroj: businessinsider.com

Prvým seriálom, na ktorom si tvorcovia zgustli, bol Game of Thrones. Na veľké finále série čakalo množstvo fanúšikov, a tak šlo o ideálny cieľ. Služba bola nastavená tak, aby rozosielala SMS-ky tesne po premiére seriálu, takže obeť nemala najmenšiu šancu pozrieť si ho. Rozhodne sa im podarilo nahnevať veľa divákov.

Momentálne už ale ošiaľ okolo poslednej epizódy Game of Thrones upadá a spoilery sú doslova všade, takže je služba pozastavená. V týchto chvíľach sa ale hlasuje, ktorý seriál bude vyspoilovaný ďalší v poradí. Zahlasovať môžeš na oficiálnej stránke Spoiled.io a čoskoro budeš mať možno aj ty možnosť skaziť zábavu svojim známym.


Zdroj titulnej foto: martinhajek.com

Zdroj: spoiled.io