Farba iPhonu 7 Deep Blue je jedna veľká otázka

Očakávaný iPhone 7 začína pôsobiť ako najhoršie strážené tajomstvo, keďže opäť unikli fotografie tohto telefónu. Na obrázkoch môžeme vidieť aj očakávané zmeny, napríklad väčší objektív fotoaparátu a štyri farebné varianty.

Ako sa očakáva, iPhone 7 by mal prísť v zlatej, Rose Gold, Space Gray a striebornej farbe. Nedávne zvesti sľúbili, že bude dostupná tiež nová farba "Deep Blue", ale podľa týchto fotografií neexistuje žiadny dôkaz.

Čo vidíme, je zmenený anténový pruh, s ktorým sme všetci oboznámení. Taktiež je vidieť väčší objektív fotoaparátu. Ten hladko vyčnieva, ale je ohraničený hliníkovou unibody farbou, čo je lepšie, než keby bol obklopený kovovým krúžkom.

Zdroj: indiegogo.com

Okrem týchto zmien je iPhone 7 takmer totožný s iPhonom 6s. Je skoro rovnakej veľkosti a tvaru. Iba niektoré časti naznačujú, že bude nepatrne hrubší, ale má rovnaké tlačidlá a prepínače.

Je zrejmé, že slúchadlový jack môže chýbať, ale to, žiaľ, na týchto obrázkoch nie je vidieť. Nedávne úniky odhalili budúcu generáciu EarPods s lightning konektorom, ktoré by mohli byť dodávané s novým iPhonom 7, ale je stále príliš skoro na konštatovanie, že sú reálne.

Čo si myslíš, bude dostupná aj farba Deep Blue alebo nie?


Zdroj titulnej foto: [cultofmac.com](/content/images/2016/07/iphone-7-couleurs-02-780x510)

Zdroj: cultofmac.com

Tomáš Tomčik

Tomáš Tomčik

IT technológie sú mojím koníčkom už od útleho detstva. Najviac ma zaujímajú mobilné technológie a rôzne technické príslušenstvo.