Ďalšia fotografia iPhonu 7 poteší milovníkov kvalitných fotiek

· 1 min read
Ďalšia fotografia iPhonu 7 poteší milovníkov kvalitných fotiek

Predstavenie iPhonu 7 je ešte v nedohľadne a na internete sa objavuje stále viac a viac informácií o tom, ako by mohol vyzerať. Pokiaľ ťa ešte tieto nekončiace fámy neunavili, máme pre teba ďalšiu novinku.

Tentoraz dal o sebe vedieť čínsky portál Weibo, ktorý zverejnil fotografiu, údajne patriacu novému iPhonu 7. Tvrdí, že nejde o žiadnu maketu, ale o presný model iPhonu. Čo nám teda táto nekvalitná fotografia odhaľuje?

zdroj: 9to5mac.com

Prvá zmena, ktorá padne do oka každému fanúšikovi Apple, je fotoaparát na smartfóne. Je umiestnený o niečo viac k ľavému rohu a samotná šošovka je podstatne väčšia. To by mohlo znamenať príchod výrazne kvalitnejšieho fotoaparátu oproti aktuálnemu v iPhone 6S. Ľudia, ktorí dúfajú, že fotoaparát by v iPhone 7 konečne nemusel vyčnievať, budú ale zrejme sklamaní - šošovka nie je zarovno s mobilom.

Prekvapením nie je ani to, že na iPhone nevidíme duálnu kameru, ktorú by mal podľa niektorých zdrojov obsahovať. Táto novinka by totiž mala byť súčasťou väčšieho iPhonu 7 Plus a my sa zrejme pozeráme práve na menšiu, 4,7-palcovú verziu.

Je zaujímavé, že táto fotografia sa nápadne podobá na náčrt iPhonu 7, o ktorom sme ťa nedávno informovali. Šošovka na fotoaparáte je rovnako veľká a nachádza sa na rovnakom mieste. Buď sa šikovní autori obrázka inšpirovali práve týmto nákresom, alebo máme pred sebou skutočný iPhone 7.

Čítaj tiež: iPhone 7 sa k nám pomaly blíži. Do médií unikol jeho náčrt

Či bude nakoniec iPhone 7 skutočne vyzerať takto, to sa dozvieme zrejme až v septembri, keď ho spoločnosť oficiálne predstaví. Zatiaľ nám zostáva len čakať.


Zdroj titulnej foto: theusbport.com

Zdroj: 9to5mac.com