Cut the Rope 2 prvýkrát v histórii zadarmo. Sťahujte, kým je čas!

· 1 min read
Cut the Rope 2 prvýkrát v histórii zadarmo.  Sťahujte, kým je čas!

Kto by nepoznal známu hru Cut the Rope, v ktorej ste pomáhali malej veselej príšerke zjesť všetky sladkosti? Táto vynikajúca logická hra, ktorá preslávila štúdio ZeptoLab, bola priekopníkom nových logických hier založených na prepracovanej fyzike.

Po troch rokoch, v decembri roku 2013, priniesli vývojári druhú časť Cut the Rope 2. Šlo o prvé oficiálne pokračovanie, ktoré, samozrejme, zožalo veľký úspech. Jeho cena sa striedavo pohybovala od 0,99 po 2,99 dolárov. Až teraz, prvýkrát v histórii, ju autori sprístupnili úplne zadarmo.

Hlavný princíp Cut he Rope je nezmenený už od prvej časti. Pohybom prsta odrezávate laná, na ktorých sú umiestnené cukríky a iné predmety, tak, aby na záver spadli priamo do úst maličkej nenásytnej príšerky. Veselá grafika a príjemná ovládateľnosť si získala mnoho hráčov po celom svete.

Zľavnená Cut the Rope 2 pritom prišla len týždeň pred tým, ako má byť oficiálne predstavené ďalšie z pokračovaní Cut the Rope: Magic. Toho sa dočkáme už 17. decembra.

Nemáme presné informácie, dokedy bude Cut the Rope 2 zadarmo, takže pokiaľ si chcete túto hru zaobstarať, rozhodne by ste nemali čakať. Ide o celkom milý darček na Vianoce od vývojárov, čo myslíte?

Názov: Cut the Rope 2
Autor: ZeptoLab
Kompatibilita: iOS 6.0 a vyššie
Cena: zadarmo
Stiahnuť z App Store