SÚŤAŽ: Čo je viac? Áut na Slovensku alebo bubliniek v šampanskom? Zistíš v novej slovenskej hre

SÚŤAŽ: Čo je viac? Áut na Slovensku alebo bubliniek v šampanskom? Zistíš v novej slovenskej hre

Je rýchlejšie svetlo alebo najrýchlejší vlak na svete? Má viac užívateľov Instagram alebo WhatsApp? Čoho je viac - vypitých čajov v Británií za rok alebo počet odoberateľov kanálu GogomanTV? To sú otázky, na ktoré si sa pravdepodobne nikdy sám seba nepýtal. Trúfol by si si ale na ne odpovedať?

Nie je to tak dávno, čo internet a smartfóny ovládla zaujímavá kvízová hra, založená na porovnávaní. Hráči v nej mali za úlohu odhadnúť, ktoré slovo alebo slovné spojenie bolo viac "googlené". Podobný koncept porovnávania si vypožičala aj nová slovenská hra Čo je viac a posunula ho na vyššiu úroveň.

zdroj: itunes.apple.com

Hra nám ponúka hneď dva režimy. V prvom sa ti na obrazovke zobrazia dva fakty a tvojou úlohou je rozhodnúť, ktorý z nich je viac. Za každú správnu odpoveď sa ti pripočíta jeden bod. V prípade, že neuhádneš, začína celá výzva od znovu. V druhom režime pre zmenu uvidíš jeden fakt a jedno konkrétne číslo. Ty musíš rozhodnúť, či je číslo väčšie alebo menšie ako správna hodnota.

zdroj: itunes.apple.com

Slovenská hra rýchlo slávila úspech a dostala sa na prvé priečky rebríčkov v App Store. Momentálne je dostupná na App Store aj Google Play.

Aplikácia stojí 0,99 €, ale ty ju môžeš získať zadarmo. Pre našich čitateľov sme si pripravili malú súťaž, v ktorej odmeníme dvoch z vás aplikáciou Čo je viac. Stačí dať like na príspevok na Facebooku, ktorý odkazuje na tento článok a do komentáru napísať čo je viac - rozloha Pluta alebo Ruska? Zo správnych odpovedí budeme žrebovať vo štvrtok - 23.3.2017.


  • Názov: Kvíz - Čo je viac
  • Autor: Patrik Mojzis
  • Hodnotenie užívateľov: 3,5/5 hviezdičiek
  • Cena: 0,99€
  • Stiahnuť aplikáciu

Zdroj titulnej foto: imore.com
zdroj: itunes.apple.com