Čo chýba dnešnému Applu ako soľ ?

Čo chýba dnešnému Applu ako soľ ?

Apple je spoločnosť, ktorá v súčasnosti až veľmi napreduje. Jej produkty stále aktualizuje v časovom horizonte zhruba jedného roka, čím vytvára že je to najhodnotnejšia spoločnosť na svete a svoju pozíciu si určite zaslúži. Samozrejme čo s tým ešte súvisí je, že jej produkty sú najvýkonnejšie na trhu a taktiež majú skutočne fantastický dizajn. No aj napriek všetkým úspechom, spoločnosti Apple niečo predsa len chýba. Čo myslíte, čo by to mohlo byť?

Zdroj: http://tribethink.net

Ten pravý produkt

Asi sa všetci pýtate, čo môže ešte chýbať najziskovejšej spoločnosti na svete. No ja si osobne myslím, že, je ten pravý produkt, čiže to, čo sme mali možnosť zažiť, v rokoch 2001, 2007 alebo 2010. Predpokladám že už všetkým došlo o akých rokoch rozprávam a všetci dobre vieme s čím prišla spoločnosť Apple na povrch.

Len pripomeniem. Rovnako tak, ako to urobil v roku 2007 prvý iPhone. Síce nebol úplne dokonalý a taktiež mal svoje nedostatky, ale ponúkal presne to, čo ľudia akútne na tú dobu potrebovali. Potom o 3 roky neskôr prišiel prvý iPad. Ten už síce nebol až taký revolučný, no stále mal niečo, načo ľudia neboli zvyknutí. Onedlho prišli aj Apple Watch, či celkom nový reproduktor, no ani v jednom prípade to nie je takzvaný „must have product“. Apple musí skrátka vymyslieť niečo, po čom pôjdu masy ľudí a niečo, čo sa bude javiť ako revolúcia.

Zdroj: feature2016.files.wordpress.com

Myslím si, že spoločnosť Apple by mohla využiť aj možnosti virtuálnej reality, ktorej sa evidentne aj venuje. Predsa to stále ešte nie je až tak zaužívaný a bežný technologický výrobok. Patrí to medzi technológie, ktoré pre budúcnosť majú veľký potenciál. Tak či inak, stále nám chýba niečo revolučné, niečo, čo skrátka vyrazí dych každému. To, že každý rok vychádzajú nové verzie iPhonov je super, ale nemôže to byť tak donekonečna.

Zdroj titulnej foto: smedata.sk
Zdroj: thinkapple.sk