Apple ťa teraz naučí, ako správne fotiť či maľovať

· 2 min read
Apple ťa teraz naučí, ako správne fotiť či maľovať

Predajne, kde Apple predáva svoje výrobky, patria medzi tie najkrajšie a najviac premyslené na svete. Celé sa to začína všeobecným vzhľadom predajne, pokračuje milým a vyškoleným personálom, krásnymi stolmi s jagavými vystavenými výrobkami, končiac jednotlivými detailmi ich umiestnenia. Tentokrát ale spoločnosť prichádza s niečím nezvyčajným, no zaujímavým.

Apple ti chce pomôcť fotiť ako profesionál. Bude totiž ponúkať rôzne náučné kurzy, kde ti ukáže, ako pracovať s rôznymi technikami, ako napríklad s dĺžkou expozície či time-lapse videom. Toto sa bude týkať hlavne iPhonu.

Ak si si kúpil iPad, čaká ťa workshop, kde ťa zamestnanci jablka naučia, ako správne kresliť či maľovať. Toto všetko a oveľa viac zadarmo! Je tu iba jeden háčik. Musíš žiť v Amerike.

Kampaň "Start Something New" má povzbudiť všetkých predchádzajúcich i nových majiteľov iPhonov, iPadov alebo Apple Watch v tom, aby rozvíjali svoj talent. Namiesto toho, aby sa prezentovala samotná firma Apple s tým, aké fotografie či výtvory je možné s jej výrobkami vytvoriť, chce, aby si to vedel aj ty.

Čo si myslíš o tomto kroku? Ak by si nebýval na Slovensku, išiel by si do takéhoto Apple obchodu a naučil sa niečo nové? Nám sa takýto krok veľmi páči a ostatné spoločnosti sa majú čo učiť. Kto predsa ponúka takéto nadštandardné služby zadarmo? Podeľ sa s nami v komentároch, ako vnímaš spomenuté úsilie zo strany Apple.

Zdroj: engadget.com