Chcete mať na svojom iPhone 2 displeje? Nie je problém, kryt InkCase to vybaví!

Chcete mať na svojom iPhone 2 displeje? Nie je problém, kryt InkCase to vybaví!

V obchodoch nájdete všelijaké kryty na iPhone. Rôznych farieb, ružové, zelené, modré. Môžete tam mať rôzne značky, ako SUPREME, Vans, alebo aj trblietky vo vode. Je rozhodne veľa "cool" krytov, ktoré sa vám budú páčiť. Avšak tento vám vyrazí dych úplne.

Jeho výrobcovia ho nazvali InkCase. Podľa ich slov je to inteligentné púzdro, ktoré je dostupné pre iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7 a iPhone 7 Plus.

technobuffalo.com

S iPhonom ho prepojíte pomocou Bluetooth. Skvele vám poslúži, ak by ste si na ňom chceli čítať elektronické knihy alebo surfovať po internete. Poháňa ho vstavaná batéria, ktorá by pri plnej záťaži mala vydržať približne 3 hodiny. Nie, tá batéria nie je veľká a kryt je zhruba tak hrubý, ako každý iný na trhu. Nezaznamenáte žiadne extra zhrubnutie vášho iPhonu.

Na prekvapenie je vodotesný. Taktiež je displej obdarený technológiou, ktorá pohlcuje slnečné žiarenie, čo zabraňuje otravnému odrazu na slnku a neskutočne zlepšuje čitateľnosť.

oaxis.com

Tento kryt ocenia hlavne nadšenci, ktorí fotia selfie na každom rohu. Takto si totiž môžu odfotiť svoje "selfíčka" zadnou kamerou, ktorá má o poznanie lepšie rozlíšenie, ako tá predná. Tiež vám tento displej ponúkne možnosť úpravy vašich fotiek a obrázkov.

Ak sa vám pokazil predný displej, tak tento kryt bude určite skvelým dočasným riešením.


Zdroj titulnej foto: [gadgetstouse.com](https://gadgetstouse.com/full-reviews/iphone-cases/inkcase-i7-iphone-7/55416) **Zdroj: [mashable.com](http://mashable.com/2017/07/19/inkcase-i7-phone-case/#rd50XEhQwsqa)**