Chcete sa budiť oddýchnutí a mať kvalitnejší spánok? Skúste budík Sleep Cycle!

· 2 min read
Chcete sa budiť oddýchnutí a mať kvalitnejší spánok? Skúste budík Sleep Cycle!

Budíkov pre smartfóny je na App Store nespočetné množstvo. Všetky majú jedinú úlohu - zobudiť svojho majiteľa v pevne stanovený čas. Predstavte si však budík, ktorý dokáže inteligentne vyhodnotiť, kedy je najvhodnejší čas na vaše zobudenie. Budík, vďaka ktorému sa môžete prebudiť sviežejší, oddýchnutejší a navyše vám poskytne štatistiku vášho spánku. Predstavujeme vám Sleep Cycle alarm clock.

Dokáže nám mobil pomôcť k lepšiemu spánku?

Aplikácie zaoberajúce sa kvalitným spánkom sa snažia inteligentne vyhodnocovať, ako hlboko aktuálne spíte. Telo totiž v noci prechádza viacerými fázami spánku a úlohou aplikácie je vďaka získaným dátam určiť, kedy je najvhodnejšia doba na vaše zobudenie. Vďaka tomu sa prebudíte svieži a odpočinutejší, než keby ste mali pevne stanovený čas budíka. V nastaveniach si môžete určiť, v akom časovom rozmedzí by ste chceli vstávať.

Sleep Cycle

Nová patentovaná technológia

Na App Store nájdeme viacero aplikácií, ktoré sa snažia dopomôcť k dobrému spánku. Väčšina si ale vyžaduje umiestnenie mobilu na matrac alebo pod matrac, aby dokázala pomocou senzorov zaznamenať vaše pohyby. Sleep Cycle alarm clock sa však spolieha na vlastnú patentovanú technológiu. Zabudovaným mikrofónom počúva zvuky vašich pohybov v spánku a pomocou nich vyhodnocuje, ako hlboko spíte.

Patentovaná technológia na rozoznanie pohybov

Táto appka bola doteraz dostupná len za poplatok, no s príchodom novej verzie 5.0 si ju môžu všetci užívatelia vychutnať aj free. Práve po aktualizovaní na novú verziu sa v aplikácii objavila aj nová funkcia počúvania pohybov. Ak by sa vám ale viac páčilo zachytávanie pohybov pomocou senzorov a umiestnenie mobilu na posteľ, môžete to v nastaveniach prepnúť.

Aký kvalitný je váš spánok?

Aplikácia, samozrejme, ponúka detailný náhľad do vášho spánku. Môžete si pozrieť grafy a štatistiky vychádzajúce z vášho spánku. Sleep Cycle alarm clock tiež obsahuje viacero pokojných melódií, s ktorými bude vaše prebudenie ešte príjemnejšie.

Pokiaľ by vám tieto funkcie nestačili, vývojári ponúkajú možnosť predplatiť si premium verziu za 1,99 € na rok, ktorá sprístupní ďalšie možnosti, ako napríklad snímač tepovej frekvencie pomocou fotoaparátu v mobile.

Názov: Sleep Cycle alarm clock
Jazyk: Anglický
Kompatibilita: iOS 8.0 a vyššie
Cena: zadarmo
Stiahnuť z App Store