Chceš počuvať hudbu a zároveň nabíjať ? Máme riešenie

· 2 min read
Chceš počuvať hudbu a zároveň nabíjať ? Máme riešenie

Perfektný doplnok ktorý ti nemože chýbať, pokiaľ si vlastníkom novodobých modelov iPhone a android smartfónov, už neposkytujúcich výstup pre sluchátka.


Zdroj: indiegogo.com
Auxillite bol zostrojený ako riešenie pre ľudí, ktorí chcú robiť oboje - počúvať hudbu a nabíjať svoj obľúbený smartfón.
Namiesto kupovania zbytočných adaptérov, ktoré musíš do seba zapájať ti stačí Auxillite, ktorý je jedna ucelená súčiastka a dokonca ti externe prekonvertuje z digitálu na analóg (DAC).

**Prečo práve Auxillite ?**
Po vydaní iPhonu 7 a následnom zistení, že vydaný smartfón neobsahuje AUX port pre vysokokvalitné slúchadlá užívateľov sa spustili rady rozhorčení.
Tieto kroky spoločností vytvorili na trhu unikátny priestor na predaj doplnkov ako je Auxillite.
Ale prečo práve Auxillite? Určite by som ho zvolil už len z hladiska jeho **cenovej dostupnosti** a funkcií, ktoré za danú cenu dokáže pokúknuť. Ďalej by som ho zvolil už len kvôli jeho štýlovému dizajnu, ktorý si môžeš sám zvoliť. Názor autora - **Áno** / ~~Nie~~ ![Zdroj: indiegogo.com](/content/images/2017/02/g6oawocyeaqan23uevup2.jpg)

Auxillite dokonca nezabudol aj na užívateľov androidu a pripravil aj pre nich produkt s rovnakými funkciami ako má ten pre iPhone smartfóny.

Zdroj: giphy.com

K dispozícii sú 2 modely: obyčajný auxillite a auxillite S ktorý ti balík základných funkcií rozšíri ešte o 1 funckiu. A tá je možnosť polohovateľného stojanu čo ti uľahčí statické užívanie tvojho smartfónu.

Zdroj: giphy.com

Auxillite má 4 cenové varianty. Prvá je obyčajná varianta so 16-bit dekódovaním za 15 $USD / S varianta za 19 $USD.
Ďalšia varianta je 24-bit a tá stojí 28 $USD za obyčajnú variantu a za S variantu zaplatíš 32 $USD.


Zdroj titulej foto: [cmzone.com](http://cmzone.vzbqbxhynotw9ion96xv.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2016/10/Auxillite-headphone-jack-new.jpg) **Zdroj: [indiegogo.com](https://www.indiegogo.com/projects/ultimate-solution-for-non-stop-music-and-charging-iphone-gadget#/)**

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read