CASE Remote Air: sprav zo svojho fotoaparátu smart

CASE Remote Air: sprav zo svojho fotoaparátu smart

Ak si vlastníkom zrkadlovky, vďaka tomuto gadgetu si ju dokážeš vylepšiť a dokonca z nej spraviť smart zrkadlovku. Nápad na CASE Remote Air vznikol v čínskom meste Dailan. Projekt vytvorila spoločnosť CheeringTech Team, ktorá sa už dlhšie venuje vytváraniu rôznych technologických hračiek.


Táto škatuľka je vlastne ovládač na fotoaparát, ktorý sa dokáže pripojiť k smartfónu, a teda môžeš svoj fotoaparát ovládať cez smartfón pomocou WiFi technológie. Napriek tomu, že je tento projekt veľmi mladý, stihli ho už zrecenzovať.


Zariadenie dokáže v reálnom čase zdieľať nahrávanie do smartfónu a tvojmu fotoaparátu (ak ich nemá) pridá množstvo funkcií. Fotoaparátu pridá možnosť zaostrenia pomocou kliknutia, ako to poznáme z iPhonov, možnosť Time Lapse videa, HDR či histogram. ![Zdroj: indiegogo.com](/content/images/2016/07/1-1.jpg) ![Zdroj: indiegogo.com](/content/images/2016/07/Sn-mka-obrazovky-2016-07-25-o-16-11-24.png) Za jedno takéto zariadenie si zaplatíš 84 USD. Prvé objednávky plánujú tvorcovia odosielať v októbri tohto roku.
Zdroj titulnej foto: [caseremote.com](http://www.caseremote.com/?page=3) Zdroj: [indiegogo.com](https://www.indiegogo.com/projects/case-remote-air-make-your-camera-smart#/)