Budú BeatsX konečne dostupné ku kúpe?

· 1 min read
Budú BeatsX konečne dostupné ku kúpe?

BeatsX sú jedny z prvých sluchátiek spoločnosti, ktoré sú vybavené W1 bezdrôtovým čipom.


Tak dlho odďalované slúchadlá spoločnosti Apple BeatsX zmenili svoj status v na stránke obchodu na "Coming February". Znamená to, že sluchátka by sa mali dostať k dostupnosti už niekedy v tomto mesiaci.

Zdroj: cnet.com
Apple oznámilo príchod slúchadiel spoločne s iPhonom 7 a troma ostatnými sluchátkami: AirPods, Powerbeats3 a Solo3. Všetky produkty sa dostali do predaja už na jeseň minulého roku okrem BeatsX tie boli v decembri oddialené až do Februára tohto roku.

Zdroj: cnet.com
Slúchadlá BeatsX sú vybavené čipom W1, ktorý umožňuje lepšie pripojenie Bluetooth a takisto aj lepšiu spojiteľnosť so zariadeniami spoločnosti Apple.
Do sluchátiek bola rovanko zakomponovaná aj funkcia nabíjania "Beast Fast Fuel Charging" a magnetické spájanie, ktoré ti umožní si jednoducho spojiť sluchátka a odložiť ich.


Zdroj titulej foto: [demandware.edgesuite.net](http://demandware.edgesuite.net/aajh_prd/on/demandware.static/-/Sites-beats-master-catalog/default/dw8560e7dd/images/Life_Style_Images/B282/B282_black_hero_right_1720x970.jpg) **Zdroj: [appleinsider.com](http://appleinsider.com/articles/17/02/02/launch-of-apples-delayed-beatsx-earbuds-imminent-stock-check-site-claims)**