Bude mať iPhone 7 slot na 2 SIM?

· 1 min read
Bude mať iPhone 7 slot na 2 SIM?

Predstavenie iPhonu 7 je každým dňom bližšie a internetové portály stále zverejňujú nové a nové informácie. Jednou z nich je aj tá, ktorá sa objavila medzi poslednými - možno bude iPhone 7 DUAL SIM.

Zdroj: macrumors.com

Táto správa je veľmi špekulatívna a viac-menej nepodložená faktmi. Na internete sa objavila fotografia, na ktorej môžeš vidieť 2 sloty na SIM. Pri androidových a windowsových telefónoch je to bežné. DUAL SIM telefóny vyrábajú firmy ako Samsung, Alcatel, Huawei, LG a podobne. Pri iPhone by sme však takúto vec zažili prvýkrát. A dokonca by bol tento nový "výmysel" v rozpore s tým, že Apple chce prejsť na integrované SIM karty.

Zdroj: macrumors.com

To, že 2 SIM karty v jednom telefóne sú výhodné, určite sám vieš. Môžeš využívať dve čísla, napr. od rôznych operátorov, alebo môžeš jednu kartu využívať iba kvôli internetu a druhú na zvyšné potreby, ako je telefonovanie alebo posielanie SMS správ. Informácia o iPhone 7 DUAL SIM prišla od spoločnosti Rock Fix, no tá sa nepovažuje za najspoľahlivejšiu.

A preto nám nezostáva nič iné, iba znovu čakať, čo nakoniec Apple vymyslí, čo v septembri predstaví a ktoré informácie sa potvrdia. Rozhodne sa však na nový iPhone 7 veľmi tešíme!


Zdroj titulnej foto: thecountrycaller.com
Zdroj: macrumors.com