Bohatí muži uprednostňujú Apple Watch, paničkám sa páči iná značka

Bohatí muži uprednostňujú Apple Watch, paničkám sa páči iná značka

S príchodom Apple Watch na trh si jablková spoločnosť otvorila dvere na trh "wearables" alebo, inak povedané, technologických doplnkov, ktoré sa dajú nosiť. Názory na popularitu týchto hodiniek sa líšia a iba samotná firma Apple vie, či urobila dobre. Tento článok sa ale nebude týkať samotnej predajnosti.

Zoznamka pre boháčov Luxy, ktorá sa označuje za "niečo ako Tinder, ale bez chudobných ľudí", totiž urobila prieskum. V ňom sa pýtala vzorky pozostávajúcej z 1 400 ľudí, aké hodinky sa páčia samotným mužom, a následne na to, aké hodinky sa páčia ženám na mužoch.

Zatiaľ čo prevažná časť opýtaných mužov, konkrétne 72 %, potvrdila, že ich obľúbenými hodinkami sa stali Apple Watch, až 80 percent žien povedalo, že by boli radšej, keby na svojej polovičke videli nejaký kúsok od svetoznámej značky Rolex.

Apple Watch Rose Gold s osemnástimi karátmi ale trošku rozvíril vody a iba 43 % by stále radšej videlo muža s hodinkami značky Rolex. Aj keď, koľkí chlapi prídu na rande s ružovými hodinkami?

Zoznamka Luxy je natoľko kontroverzná, že ani samotná majiteľka nechce odhaliť celé svoje meno, a tak na internete vystupuje pod prezývkou Marie C. Ak by si mal záujem stať sa jej súčasťou aj ty, tvoj minimálny ročný príjem musí presahovať 200 000 dolárov. Naša redakcia je teda v suchu.

Tak, vážená drsnejšia časť nášho publika, ak máte záujem uloviť si nejakú tú bohatú žienku, na rande treba ísť buď s Rolexkami, alebo sa tam radšej ani neukazujte.

Zdroj: cultofmac.com