Bioo Lite: Nabíjaj si svoje zariadenie z rastliny

· 2 min read
Bioo Lite: Nabíjaj si svoje zariadenie z rastliny

Ako by si reagoval, ak by sme ti povedali, že môžeš nabíjať svoje zariadenie z rastliny? Asi by si nás považoval za bláznov. No hoci to znie ako nezmysel, nie je to žiadna lož. Ak tomu stále nemôžeš uveriť, predstavíme ti produkt Bioo Lite.

Bioo Lite je kvetináč, ktorý nabíja tvoj mobil pomocou elektrickej energie z rastlín.

Ako je to možné?

Bioo poskytuje denné aj nočné dodávanie elektriny, čo dokazuje, že rastliny poskytujú skutočne čistú energiu z obnoviteľných zdrojov. Funguje to na rovnakom princípe ako obyčajná zásuvka. Jediný rozdiel je ten, že v prípade Bioo Lite ide o prírodnú energiu.
Všetko sa deje vnútri kvetináča, kde rastliny vykonávajú fotosyntézu, a tak vytvárajú energiu, ktorá je prevedená do elektrickej energie, ktorú používame.
Zdroj: indiegogo.com


Aké výhody má Bioo Lite?

Tento produkt nielen chráni naše životné prostredie, ale taktiež ti pomôže v tom, že zníži dennú spotrebu elektrickej energie, takže nabiješ svoj mobil bez toho, aby si mal nejaké výdavky za elektrinu. A myslíme si, že každý z nás má rastliny buď doma, alebo v práci. Prečo ich teda nevyužiť ešte efektívnejšie, a teda z nich nespraviť elektrické zdroje? Bioo má aj tú výhodu, že vyzerá moderne, a tak skrášli prostredie. Ďalšou výhodou je, že ho nemusíš často polievať, pretože má vlastnú uzavretú nádobu s vodou.

Zdroj: indiegogo.com
Zdroj: indiegogo.com

Podľa nášho názoru sme v dnešnej dobe všetci závislí od elektriny, a preto Bioo Lite môže byť prelomovým produktom, vďaka ktorému bude používanie elektriny v našich domácnostiach ekologické a navyše aj lacné.

Zdroj titulnej foto: gadgetsytecnologia.es
Zdroj: indiegogo.com