Beats predstavil nový reproduktor Pill+, aké vylepšenia priniesol?

· 2 min read
Beats predstavil nový reproduktor Pill+, aké vylepšenia priniesol?

Odkedy Apple odkúpilo spoločnosť Beats za sumu 3 miliardy dolárov, sme toho o tejto značke veľa nepočuli. Okrem nových farebných slúchadiel a bezdrôtovej verzií obľúbených slúchadiel Solo 2 neprišiel Beats so žiadnym novým produktom. Dal však o sebe vedieť pred pár mesiacmi, keď spôsobil Applu vážny problém, pretože jeden z jeho starších produktov sa začal nebezpečne prehrievať a predstavoval hrozbu pre svojich užívateľov.

Až teraz Beats predstavil svoj prvý úplne nový produkt, odkedy bol odkúpený známou kalifornskou firmou. Ide o reproduktor menom Beats Pill+ a k dispozícií bude od Novembra pre americký trh. Predávať sa bude za 229 dolárov.

Beats Pill+

Čo sa dizajnu týka, Beats sa drží podobného dizajnu ako pri väčšine svojich modelov, aj keď tu samozrejme nájdeme niekoľko zmien. Zachoval si obdĺžnikový tvar, avšak výrobcovia ho oproti staršiemu modelu mierne sploštili kvôli lepšej stabilite. Tiež sa mierne zväčšili jeho rozmery. Hlavný vypínač a ovládanie hlasitosti boli presunuté zo zadu na vrch zariadenia. Beats Pill+ prichádza s dvoma stereo výškovými reproduktormi po bokoch a dvoma basovými reproduktormi.

Za veľkú zmenu možno považovať zmenu nabíjania. Doteraz sme boli zvyknutí, že reproduktory od Beatsu boli nabíjané pomocou klasického microUSB. Keďže ale firma momentálne patrí pod Apple, výrobcovia sa rozhodli použiť klasický lightning konektor, aký poznáme zo všetkých zariadení Apple. Spoločnosť tak dala jasne najavo každému, komu by snáď ešte niečo nebolo jasné - Beats Pill+ je Apple produkt.

USB port, 3,5mm jack a lightning konektor

Samozrejmosťou je 3,5mm jack pre tých, ktorí by chceli šetriť batériu a nepoužívať na pripojenie Bluetooth, aj keď celková výdrž je naozaj uspokojivá. Pill+ vydrží až 12 hodín nepretržitej prevádzky. Oproti svojmu predchodcovi sa výdrž zlepšila o niekoľko hodín, za čo môžme Beats Pill+ iba pochváliť.

Apple zároveň predstavil novú aplikáciu, ktorú odporúča všetkým majiteľom Beats Pill+. Vďaka nej môžete spravovať svoj reproduktor veľmi jednoducho či už z iOS alebo Android zariadenia. Ďalšou zaujímavou novinkou, s ktorou aplikácia prišla, je možnosť pripojiť súčasne až dve zariadenia. Môžete ho tak ovládať z dvoch rôznych mobilov naraz.

zdroj: http://www.theverge.com/