Batman edícia Samsung Galaxy S7 edge

· 2 min read
Batman edícia Samsung Galaxy S7 edge

Firma Samsung prednedávnom predstavila špeciálnu edíciu smartfónu Galaxy S7 edge. Jej dizajn je inšpirovaný hrou Injustice, podľa ktorej je aj pomenovaná.

Pri prvom pohľade na edíciu je vidieť, že sa s dizajnom naozaj vyhrali. Už samotné balenie je ladené v čierno-zlatých farbách. Po otvorení na nás vykukne zlatá medaila s logom Batmana. Pod ňou sa už nachádza obsah balenia, ktorý pozostáva z headsetu Gear VR, ktorý Samsung vyrába v spolupráci so spoločnosťou Oculus, ďalej slúchadlá, napájací kábel s adaptérom a nakoniec samotný smartfón.

Zdroj: theverge.com

Headset je ladený do čiernych farieb, čo je na rozdiel od bežného Samsung Gear VR headsetu presný opak. Podľa mňa pôsobí naozaj výborným dojmom a zaujal ma viac ako bežná biela verzia.

Zdroj: theverge.com

Smartfón je čierny so zlatými prvkami. Na zadnej strane je opäť zlaté logo super hrdinu Batmana. Samsung sa rozhodol, že aj predné tlačidlo so snímačom odtlačkov prstov bude lemované zlatou farbou. Rovnako to je aj pri logu Samsung a reproduktore na prednej strane, na fotoaparáte a merači tepu na zadnej strane.

Zdroj: theverge.com

Aby bol smartfón v bezpečí, v balení sa nachádza aj silikónový kryt, ako inak - čierny, v štýle Batman's Armor. Prispôsobené je aj používateľské rozhranie, celý Touchwiz launcher vychádza z danej témy.

Zdroj: theverge.com

Osobne ma táto edícia zaujala, aj keď okrem vzhľadu oproti klasickému S7 edge neponúka nič špeciálne, je naozaj dizajnovo vyšperkovaná a zaujme určite veľa nadšencov, ktorých neodradí aj možná vyššia cena.

Na trh bude novinka uvedená 13. júna. Cena tejto pre fanúšikov veľmi lukratívnej edície zatiaľ nie je známa. Samsung sa, žiaľ, rozhodol, že ju bude predávať iba v niektorých štátoch, ako sú Čína, Singapur, Kórea, Južná Amerika a Rusko.


Zdroj titulnej foto: [http://news.softpedia.com](http://i1-news.softpedia-static.com/images/news2/samsung-to-launch-galaxy-s7-edge-injustice-edition-on-june-13-504558-4.jpg)

Zdroj: theverge.com, samsung.com