Batéria a pamäť v jedinom puzdre!

· 2 min read
Batéria a pamäť v jedinom puzdre!

Pokiaľ vlastníš iPhone 6, určite si nejedenkrát túžil po väčšej batérii. A ak ho máš v 16 GB verzii, želal si si aj väčšiu pamäť. Puzdro Kuke od značky Kuner je riešením týchto problémov.

Prepojenie puzdra Kuke s telefónom sa deje prostredníctvom Lightning konektora, ktorý je súčasťou spodnej časti puzdra. iPhone sa doň vkladá vsunutím hornej časti a po inštalácii chráni nielen zadnú stenu, ale aj jeho boky. Takto telefónu poskytuje veľmi dobrú ochranu pri každodennom používaní.

Oproti konkurencii vyniká puzdro malou šírkou v spodnej časti, ktorá je porovnateľná s bežnými odolnejšími puzdrami. Miesta, kde konkurencia pridáva aj niekoľko centimetrov, tam si Kuke vystačí aj s troma milimetrami.

superapple.cz

Nevýhodou väčšiny konkurenčných batériových puzdier je skutočnosť, že sa dobíjajú pomocou štandardného microUSB konektora, ktoré nemá každý užívateľ iPhonu k dispozícii v dostatočnom množstve. Kuke je vybavený len Lightning konektorom, takže jeho dobíjanie prebieha prostredníctvom nabíjačiek a káblov.

Kuke necháva dostupné všetky otvory, takže pri nasadení neprekáža pri fotení ani nahrávaní videa.

superapple.cz

Puzdro vie dobiť vnútorný akumulátor približne na 80 % jeho kapacity. Pokiaľ doinštaluješ zdarma dostupnú aplikáciu Kuke, budeš taktiež môcť využiť jeho vnútorné úložisko. Pre užívateľa je k dispozícii 14,5 GB a aplikácia umožňuje presúvať medzi telefónom a puzdrom fotografie, hudbu a dokumenty. Vlastne všetky súbory, ktoré kvôli obmedzeniam nastavených firmou Apple dokáže externé zariadenie prijať.

superapple.cz

Okrem spomenutých funkcií aplikácia umožňuje aj základné informácie o telefóne, ako napríklad využité miesto, kapacitu batérie alebo využitie operačnej pamäte. Taktiež dokáže prehrávať hudobné súbory uložené v puzdre, čím ušetrí miesto v telefóne.

Zdroj titulnej foto: m.sunnysoft.cz
Zdroj: superapple.cz

Related Articles

Týždňový newsfilter + Podcast #10
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #09
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #08
· 9 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #07
· 8 min read
Týždňový newsfilter + Podcast #06
· 7 min read