Audicy - Prenos médií medzi Apple zariadeniami bez iTunes (Jailbreak)

· 2 min read
Audicy - Prenos médií medzi Apple zariadeniami bez iTunes (Jailbreak)

Prechody na novšie generácie Apple zariadení bývajú ťažké. Hlavne z hľadiska prenosu médií, ako sú fotografie, hudba a videá. Samozrejme, že iTunes ti k tomu pomôže, ale čo ak nastane situácia, že nepoužívaš iTunes alebo máš Jailbreak na telefóne. Vtedy ti je iTunes nanič a na pomoc prichádza Audicy. Appka pre Jailbreak, ktorá umožňuje prechod zo zariadenia na zariadenie, bez straty akejkoľvek fotky, videa či piesne.


Audicy funguje veľmi jednoducho. Ak si otvoríš hocijaký multimediálny súbor (fotka, video, pesnička atď...), Audicy ti ponúkne na výber veľa možností, čo s ním môžeš robiť. Od strihania multimédií až po úpravy meta dát. Ak si spokojný so svojimi médiami, môžeš si ich poslať z jedného zariadenia do druhého. Toto platí len pre Apple. V prípade, že ide o iné zariadenie, Audicy ponúka takzvanú zálohu súborov, ktoré sa zálohujú na DropBox účet. Tieto multimédiá si môžeš spokojne sťahovať na hocijaký systém či zariadenie.

Zdroj: idownloadblog.com

Audicy dokáže do seba importovať súbory z viacerých podobných aplikácií (ako napríklad iTunes). Dokáže presúvať súbory ako v Cloude, tak aj v Local Storage zariadenia. Alebo jednoducho si môžeš previesť súbory z Audicy do iCloudu. Appka má vstavaný Video Player aj Podcast Player. Podľa mňa je to celkom vychytávka, ktorú musí mať každý, kto má jailbreaknuté zariadenie.

Zdroj: idownloadblog.com

Audicy je výborným pomocníkom, ak prechádzate zo zariadenia na zariadenie. Jej schopnosti sú také široké, že ak by sme ich mali opísať všetky, pravdepodobne by to bola téma na dlhší článok. Samozrejme, ak ťa appka zaujíma, môžeš si ju zakúpiť na svoje jailbreaknuté zariadenie len za 2.99 $ priamo od Cydia's Repository.


Zdroj titulnej fotografie: MacWorld.com

**Zdroj: iDownloadBlog.com**